Home Створюмо свій блог 8 помилок, які крадуть у трафік сайту

8 помилок, які крадуть у трафік сайту

0
8 помилок, які крадуть у трафік сайту

8 ошибок, которые крадут у сайта трафик

Особистий сайт в наші дні є чудовим джерелом стабільного доходу. Однак кожен початківець веб-майстер віддає собі звіт в тому, що віртуальний проект, гостями якого стають лише друзі і знайомі володаря, чи може приносити суттєвий прибуток. Нижче розглянуті основні допускаються більшістю творців мережевих ресурсів помилки, які прирікають сайт на забуття.

1. Тривала завантаження. За допомогою різних досліджень було встановлено, що середньостатистичний користувач світової павутини готовий витратити не більше 5 секунд на очікування завантаження проекту. Неприємності із завантаженням сайту в більшості випадків обумовлені величезним числом графічних елементів. Усунути надлишки означає знайти рішення проблеми.

2. Бляклий і невиразний дизайн. Переходячи по посиланню, відвідувач розраховує побачити привабливий і в міру яскравий сайт. Однак багато власників віртуальних проектів не замислюються про те, що їх сайт призначений в першу чергу для користувачів.

3. Стилістику, орфографію, пунктуацію. Недоречні коми, орфографічні ляпи, пропущені закінчення здатні швидко відвернути гостей ресурсу від читання розміщених у його структурі текстових матеріалів.

4. Немає контактної інформації. Налагоджена система зворотного зв’язку – елемент, обов’язковий практично для кожного сайту. Відвідувачі віртуального проекту повинні мати можливість спілкування з його службою підтримки, адміністрацією і так далі.

5. Складна навігаційна система, заплутана структура. Грамотність подачі інформації багато в чому визначає шанси ресурсу на успішне просування. В ідеалі будь-які відомості, присутні на сайті, повинні легко відкриватися без звернення до формі пошуку. Не варто забувати і про важливе правило трьох кліків, про внутрішній перелінковці сайту.

6. Бите посилання. Рідкісний мережевий проект позбавлений подібних елементів, головне, щоб вони не накопичувалися. Пошукові роботи, так само як і віртуальні перехожі, не схвалюють такі моменти.

7. Надлишок реклами. Настирливі банери, строкаті оголошення, безліч відверто рекламних текстів часто стають однією з найбільш частих причин для покидання проекту відвідувачами.

8. Несумісність з певними браузерами. Втрата відвідувачів неминуче чекає творців сайту, які не дбають про те, щоб ресурс коректно відображався в найбільш популярних браузерах.