Марк Цукерберг, розкритикував пропозиції користувачів про впровадження кнопки «не подобається»

1036

Користувачі Facebook не дочекаються впровадження кнопки «не подобається». Про те, що не поділяє думку більшості користувачів про необхідність розширити набір інструментів для спілкування в соціальній мережі, днями заявив її засновник Марк Цукерберг. На думку творця, самої популярної соц. мережі в світі, маркер «не подобається», може стати альтернативою так званому лайку, а засобом для пригнічення і навіть зниження самооцінки користувачів ресурсу.

За словами Цукерберга він спільно з командою розробників довгий час аналізував і розмірковував над проханнями користувачів внести додаткову кнопку: «Багато користувачів кажуть про те, що новий інструмент для спілкування повинен з’явитися неодмінно. Вони хочуть отримати можливість висловлювати невдоволення тими чи іншими посадами та подіями. Проте ми не вважаємо, що кнопка «не подобається» принесе реальну користь. Ми не будемо створювати її, так як Facebook зовсім не в якомусь поділ посад на -«подобається» і «не подобається». Навряд чи ця кнопка принесе користь нашій спільноті».

На думку адміністрації, Facebook будь-хто із зареєстрованих користувачів може висловити свою думку за допомогою коментарів. Там можна в словах висловити своє обурення або співчуття людям, або подіям.
До того ж Марк Цукерберг обмовився, що короткі емоції у вигляді кнопок або смайликів – співчуття подиву чи інших почуттів не носять, негативного забарвлення, могли б принести користь тим, хто хоче брати участь в житті друзів, але не має часу або можливості писати коментарі. Втім, поки всерйоз про створення «панелі емоцій» в компанії не замислювалися.