Фінансові піраміди як спосіб заробітку в мережі Інтернет

1272

Піраміди — можна заробити?!

Всім привіт!
Коли ми чуємо фразу «фінансова піраміда», мимоволі в пам’яті згадується МММ. Мавроді та особи розгублених людей, що вклали в неї всі наявні засоби, в момент її розорення. Це пов’язано з тим, що зазначена піраміда була першою в своєму роді першою в такому масштабі. В даний час кількість таких пірамід величезне, особливо в мережі Інтернет і не менш велика небезпека фінансового розорення, яку вони представляють.

Почати слід з звичайних фінансових пірамід, пропозиції про вступ в які приходять на поштову скриньку практично щодня. Вступивши в проект і сплативши при цьому «вхідний квиток» — фіксований внесок, Ви автоматично стаєте одним з учасників. Далі вся ваша діяльність повинна бути спрямована на залучення в піраміду нових людей, оскільки саме від кількості залучених залежить Ваш заробіток (Ви отримуєте відсоток від внесених ними коштів). Надійшли грошові кошти розподіляються між учасниками піраміди по напрямку до її вершини. Як правило, рекламні ролики таких пірамід дуже барвисті, підкріплені вселяють цифрами учасників і можливого заробітку. Важливо пам’ятати, що з часом бажаючих вступити в піраміду буде ставати менше.

Існують також піраміди, діяльність яких завуальована, оскільки Ви не просто вносите кошти, а купуєте що-небудь. Пов’язано це в першу чергу з забороною фінансових пірамід законодавством багатьох країн. Товаром в таких пірамідах може виступати будь-яка річ або послуги (навчальні курси тощо). Далі, Ваша діяльність аналогічна діяльності у звичайній піраміді і полягає в залученні учасників, що бажають придбати товар або послугу. Заробіток формується за рахунок відсотків або комісій, отриманих за залученого покупця. Рекламні ролики таких пірамід повні термінів, використовуваних мережевим маркетингом: бонус, маркетинговий план і т. д.

Найбільш ризикованою вважається така різновид фінансових пірамід як інвестиційна програма з високими доходами або скорочено хайп. Схема проста: Ви вкладаєте гроші і отримуєте за це досить суттєві відсотки (близько 1% в день). Діяльність, на яку спрямовуються вкладені Вами кошти, може бути дуже різноманітна (гра на біржі або вкладення в будівництво будь-якого об’єкта), а може її не бути взагалі. Заробити на такій піраміді можна при правильному виборі хайпи, виходячи з терміну існування, пропонованих термінів виплат і т. д. Але пам’ятайте, що вкладення коштів у такий вигляд пірамід – це безумовно ризик.