Про Суперкопилке, через 4 місяці роботи в проекті

790

Всім привіт!
Минуло 4 місяці, як я почав брати участь у проекті Суперкопилка і сьогодні хочу поділитися своїми результатами. Якщо хтось не в курсі, що це за проект, то прошу прочитати мою статтю тут.

Отже, за результатами. Насправді особливих досягнень не було, так як я побоявся відразу вкладати великі суми і вирішив спочатку перевірити систему. Ну так, систему я перевірив — все працює і виплачується, тільки я заробив трохи. Ось мій архів по виконаним цілям:

Суперкопилка - система выгодных накоплений

А ось всі мої робочі цілі:

Суперкопилка - система выгодных накоплений

Як видно з скріна вище, я майже створив так звану «необхідне закільцювання», тобто через 2 тижні я взагалі нічого не вкладаючи в Суперкопилку буду щотижня отримувати 20$-30$. Пасивний заробіток в дії!

Всі, хто хоче приєднатися до моєї команді в суперкопилке реєструйтеся по моїй рефссылке, зі свого боку обіцяю всебічну підтримку.

Що в планах:
— взяти участь у новорічній акції (дуже вигідні пропозиції);
— створити дійсно потужні цілі з довгостроковими виплатами.

Ще хочу поділитися з вами відгуками учасників, які реально заробляють в Суперкопилке. Кілька місяців тому ці люди прийняли рішення стати успішними і створили свої цілі, депозити і закільцівки а тепер отримують виплати:


А ці учасники минулого тижня прийняли рішення стати успішними і зробили інвестиції, щоб у новому 2016 році отримати максимум результату:А ви готові почати діяти зараз і стати успішним у Новому Році? Приєднуйтесь!