Заробіток адміністратором групи Вконтакте

1399

Навіть якщо у вас немає свого бізнесу в Інтернеті, ви зможете заробляти Вконтакте не маючи спеціальних знань. Ця робота — адміністратор групи або публічної сторінки Вконтакте. На даний момент створено величезну кількість груп, які потребують відповідального адміністратора. Але як знайти таку роботу і скільки можна заробляти? Про і поміркуємо в даній темі.

Як заробляти адміністратором групи Вконтакте

Для багатьох людей заробіток в Інтернеті — відмінна можливість мати і гроші, і час. Зараз можна заробляти різними способами: від фріланса до ведення власного бізнесу. Останнім часом набирає популярність монетизація бізнесу за допомогою соціальних мереж. І це не дивно, адже більшість російських користувачів Інтернету проводять Вконтакте величезну кількість часу і цей факт є гарною можливістю просування бізнесу.

Однак, якщо у вас немає свого бізнесу, ви зможете заробляти Вконтакте навіть не маючи спеціальних знань. Ця робота — адміністратор групи або публічної сторінки Вконтакте. На даний момент створено величезну кількість груп, які потребують відповідального адміністратора. Але як знайти таку роботу і скільки можна заробляти?

Крок 1. Попрацюйте над резюме

Перед тим як вийти на зв’язок з власником якої-небудь групи, складіть невелике резюме. Подумайте, якими навичками та вміннями ви володієте і які з них могли б стати в нагоді власникові групи. Так, роботодавці особливо цінують талановитих і відповідальних адміністраторів. Якщо у вас вже була група або публічна сторінка, напишіть про це і дайте посилання на свою групу. До речі, ви можете пару днів спеціально попрацювати над своїм портфоліо, створити групу по своїм інтересам і додати 10-20 постів.

Також роботодавці оцінять ваше вміння працювати в Photoshop або в іншому графічному редакторі, вміння писати цікаві статті за тематикою, знання SEO і знання основ просування груп.

Отже, ви склали своє резюме, тепер пора шукати роботодавця.

Крок 2. Пошук роботодавця
Виберіть кілька груп, тематики яких вам близькі. Це може бути бізнес, фітнес, схуднення, кулінарія або ж групи конкретних фірм. Напишіть власникові, чи не потрібна групі адміністратор та надішліть своє резюме. Далі, якщо ви влаштували адміністратора і він захотів вас найняти, уточніть умови випробувального терміну і оплати праці. Адже у багатьох групах адміністратори працюють безкоштовно і щоб не вийшло непорозуміння, уточніть ці деталі заздалегідь.

Крок 3. Проходження випробувального терміну

За загальним правилом вам необхідно пройти випробувальний термін, тобто адмініструвати групу від кількох годин до кількох днів (це встановлює власник групи). Далі буде вирішено, прийняті ви чи ні. Якщо вас прийняли на роботу, то саме час почати шукати ще 2-3 групи для заробітку.

Чому адмініструвати 1 групу — мало? Тому що оплата такої нескладної роботи відповідна. Так, за адміністрування 1 групи платять в середньому 5 тисяч рублів. Оскільки дана діяльність неважка і часу багато не забирає, є сенс найнятися ще в 2-3 групи і заробляти 15 000 рублів на місяць.

Така робота дозволить вам не тільки заробляти гроші, але і мати достатню кількість часу для інших занять. Так, адміністрування 2-3 груп займе у сукупності не більш 4 годин у день. При бажанні і можливості, ви можете зайнятися адміністрацією великою кількістю груп і заробляти до 30 тисяч рублів в місяць.

P. S. Подумав тут, на перших порах все ж доведеться потрудитися на добровільній основі, заслужити авторитет і набити руку.

Чи хочете Ви отримати роботу адміністратора групи Вконтакті?

Да, это было бы здорово!
Так, це було б здорово!
Голосів:
0
Нет, это не серьёзно.
Ні, це не серйозно.
Голосів:
0