Як стати популярним в соціальних мережах Інтернет

532

Дуже часто багато користувачів задаються таким питанням. Кожен з них хоче якимось чином виділитися серед інших. Але мало хто знає як розкрутити себе, або свою сторінку в соціальних мережах і стати популярним. Напевно, багато хто з тих, хто читає цю статтю мріють про те, щоб у них були тисячі передплатників, щоденні лайки та інше. Тим самим люди хочуть показати, що вони вище за інших, вони популярні. Насправді способів прославитися в Інтернеті багато. Особливо це стало цілком реальним в наш час. Але тут вже способи поділяються на платні і безкоштовні.

Природно багато хто думає, що раз це платний ресурс, то розкручування гарантована, однак, не завжди буває саме так. Як зазвичай буває, користувач завантажує програму з розкрутки своєї сторінки, далі розпаковує архів і бачить, що потрібно ввести свій номер мобільного телефону, нібито від захисту. Після цього йому кажуть: «введіть код, який прийде за цим номером, а потім вже можете користуватися всіма послугами програми». Часто крім цього під посиланням йде дуже навіть привабливий опис, в якому обіцяють море передплатників і лайків. Мотивовану користувач з радістю все робить по інструкції, а після всього цього зауважує, що баланс мобільного рахунку пішов далеко за мінус, програма не працює, або працює некоректно, взагалі залишився ні з чим. Звичайно, це не відноситься до всіх програм раскруткам, можливо, є і дійсно робітники послуги, однак, треба бути уважним у таких справах, щоб в черговий раз не попастися на «лохотрон».

Безкоштовних методів розкруток теж досить величезна кількість. Інтернет-користувачі напевно часто помічали, як, наприклад, зайшовши на сторінку відомого співака або кіноактора, бачиш таку картину: у нього купа подарунків, сотні тисяч передплатників, і природно під кожною його записом або фотографією величезна кількість лайків. І нічого не доводиться робити, все розкручується саме собою. Звичайно, для цього людина повинна стати Медійної особистістю, а як цього досягти, якщо ти звичайний користувач інтернету, живеш у найпростішому місті, і не маєш мільйонів фанатів за спиною. А все дуже просто, в наші дні, кожен день якісь особистості стають популярними, і зауважте, багато з них популярні лише в соціальних мережах, а в житті вони все ті ж звичайні люди. Отже, для цього Ви повинні створити що-небудь отаке, найпоширенішим методом є зняти якийсь відеокліп і викласти його в Youtube, Rutube і у всі соціальні мережі, в яких лише зареєстровані. Але треба зняти якісно і грамотно, якщо Ви хочете запам’ятатися людям як класний співак, а не горе-жартівник. Якщо цей етап зроблений дійсно на вищому рівні, то подальша розкрутка цілком буде відбуватися без вашої участі. Підводячи підсумок, можна зробити висновок, що Ви – амбітні і наполегливі, у Вас море ідей в голові, які Ви хочете продемонструвати, так дерзайте, все у ваших руках.

Цей спосіб підходить не для всіх користувачів соціальних мереж, так як багато хто напевно переконалися в тому, що у людей з красивими, соковитими, місцями навіть сексуальними фотографіями багато передплатників, лайків і так далі. Звичайно сотні тисяч передплатників не гарантовано, однак, в якійсь мірі медийность забезпечена.

Висновок: у всіх своя голова на плечах, кожен може розкрутитися будь-яким із запропонованих способів, однак, пам’ятайте, головне зовсім не в тому, скільки у тебе передплатників і так далі, а в тому, який Ви людина за життя.