Прикольний подарунок коханій дівчині на День Валентина

516

Що прикольного подарувати коханій дівчині на День Валентина. Не знаєте, який подарунок зробити коханій дівчині на День Валентина. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Коли хлопець і дівчина тільки починають відносини, їм набагато легше дивувати і радувати одне одного. Незважаючи на те, що на початковому етапі будь-які відносини крихкі і неміцні, людям у цей час простіше закривати очі на всілякі недоліки і помилки своїх партнерів. Відбувається це із-за того, що дофамін і ендорфін не дають людині раціонально мислити і оцінювати свою другу половинку з усіх боків. Тому не дивно, що на початковому етапі стосунки завжди настільки палкі й гарячі.
З часом дія цих гормонів зменшується, і відносини між людьми переходять абсолютно в нову фазу. Вони стають міцнішими і стриманішими. Але при цьому з них зникає якась іскра, яка запалювала ту бурю емоцій на початковому етапі. Це відображається на всьому, в тому числі і на виборі подарунків. Хоча на це також впливає і те, що за час відносин люди встигли піднести один одному стандартні презенти, на які улюблені звертають увагу в першу чергу. Особливо це стосується тих дарів, які вони підносять на День всіх закоханих. Тому напередодні цього свята багато людей, які думають, як їм здивувати свою половинку. Більшість з них шукають в цей час дійсно прикольні подарунки коханій на день Валентина, якими можна здивувати свого коханого.

Куля для прийняття рішень

Якщо ваша дівчина довго приймає різні рішення, наприклад, що надіти їй на вечірку, то ви можете подарувати коханій спеціальний сувенірний куля, який буде допомагати дамі в цій справі. Такі кулі зараз можна знайти в будь-якому магазині подарунків або замовити в інтернеті. Щоб зв’язати цей подарунок з Днем всіх закоханих, можна підшукати такий сувенір для прийняття рішень, виконаний у формі серця.

Футболки для двох

Серед закоханих великою популярністю користуються парні речі для двох. Найбільш затребуваними є футболки з написами, наприклад, «Мій» і «Моя», «Lo» і «ve». Також чималим попитом футболки для двох зі всілякими малюнками на любовну тематику, які окремо нічого не означають, але разом мають певний сенс. Зараз в магазинах представлений такий великий вибір оригінальних футболок для двох, що вам не складе ніяких труднощів вибрати для своєї коханої на день Валентина найбільш цікавий варіант.

Шапки для двох

Якщо до футболок для «двох» люди встигли звикнути, то шапки, розраховані на закохані пари, можуть викликати чималий інтерес. Особливо якщо підійти до пошуку таких шапок з усією серйозністю. У цих шапках ви будете виділятися, і привертати до себе увагу з боку оточуючих.

Купони на виконання бажань

Можна власними руками виготовити набір купонів, на кожному з яких написати певні бажання, наприклад, романтичну вечерю або похід в кіно. Бажання у купони можна вписувати абсолютно будь-які. Однак потрібно відштовхуватися від того, що може сподобатися дівчині, а від того, що вам легше буде виконати. Такий подарунок напевно сподобається вашій коханій, адже він може розтягнутися на довгий період.

Оригінальні рукавички

Хтось може подумати, що в цьому подарунку немає нічого прикольного, але зараз в магазинах представлений великий вибір оригінальних рукавичок і рукавиць, які стануть ідеальним подарунком на день святого Валентина. Вибір можна зробити на користь рукавичок, виконаних у вигляді різних звіряток. Такий презент буде виглядати кумедно і мило.

Альбом «За що я тебе полюбив»

Можна купити альбом або книгу з порожніми сторінками і створити збірку того, за що ви полюбили дівчину. На кожній окремій сторінці альбому напишіть з однієї причини, через яку ви закохалися в цієї людини. Заповнюючи альбом, не потрібно акцентувати увагу виключно на зовнішності дівчини. Зверніть увагу на її особливості, що вам в ній подобається. Писати все це краще в жартівливій формі, щоб дівчині було весело читати ваші одкровення. До створення цього подарунка потрібно починати заздалегідь, щоб ви встигли закінчити все до дня Валентина.

Оригінальна гуртка

Не потрібно думати, що цей подарунок відноситься до числа тих, які купують в останній момент, щоб подарувати хоч що-небудь. Справа в тому, що на пошуки дійсно оригінальною і незвичайною гуртки можна витратити величезну кількість часу. Увагу варто звернути на гуртки, які за температури змінюють свій малюнок. Також можна придивитися до гурткам, які йдуть в комплекті з крейдою.

З такою чашкою можна щоранку залишати послання своєї коханої. Придивитися до парним чашках, які разом представляють певну фігуру. Ідеальним вибором як прикольного подарунка на день Валентина стане набір з двох кухлів, кожна з яких виконана у формі половини серця. Кожен раз, коли дівчина буде пити каву або чай з такої гуртки, вона буде згадувати про вас.

Набір для ванної кімнати

Йдеться не про набір душових приналежностей, як, наприклад, гель, мило і шампунь, а речі, з допомогою яких можна створити красиву і романтичну обстановку у ванній кімнаті. До числа таких речей можна віднести романтичні свічки, а також спеціальну підсвітку для ванної, яка може плавати у воді і змінювати її колір.

***

Привітання на День Валентина

***

Прикольні привітання з Днем Валентина на телефон