Vktarget, як заробити в соціальній мережі

752

Найбільш зручним і популярним сервісом для заробітку в соціальних мережах на даний момент є Vktarget. У цій статті я хочу залишити свій відгук про Vktarget і розповісти про те, як можна заробити на своєму акаунті в соціальній мережі.

Vktarget як заробити

Насамперед необхідно мати акаунти в соціальних мережах. Vktarget дозволяє заробляти на 5-ти з них. Це Вконтакте, Facebook, Instagramm, Yuotube, Twitter. Можливо, з часом додадуться список розшириться, оскільки проект не стоїть на місці і постійно розвивається. Достатньо мати реєстрацію хоча б в одній мережі, але максимальний заробіток можливий якщо ви будете виконувати завдання у всіх 5 соцмережах.

Переходимо за посиланням на проект і реєструємося.

Vktarget как сделать больше заданий

В принципі, можна і не реєструватися, а зайти з допомогою свого облікового запису в одній із соцмереж.
Далі натискаємо на свій логін і переходимо в особистий кабінет.

Vktarget как сделать больше заданий

Тут вам необхідно підключити всі ваші акаунти в соціальних мережах. Також тут можна змінити свій нік і пароль на проекті. Нижче можна знайти вашу рефссылку. Раджу поставити галочку у полі «Повідомлення про нових завданнях». Так ви не пропустите нових пропозицій від рекламодавців.

Vktarget как сделать больше заданий

Потім натискаємо на кнопку «Заробити» і переходимо в розділ завдань. Тут представлені всі доступні для вас завдання. Давайте розглянемо на прикладі, як виконувати завдання в VKtarget. Ось завдання на публікацію поста в Твіттері. Натискаємо «Копіювати» і публікуємо запропонований текст у ваш Твіттер.

Vktarget как сделать больше заданий

Далі натискаємо кнопку «Перевірити». Всі завдання виконано. Ще простіше виконувати завдання на «лайки». Наприклад, завдання лайкнути сторінку на Facebook. Натискаємо на сторінку.

Vktarget как сделать больше заданий

Ставимо лайк і натискаємо «Перевірити». Якщо все вірно, бачимо зеленим шрифтом напис «Готово», а грошики зараховуються на ваш рахунок.

Vktarget как сделать больше заданий

Іноді система червоним шрифтом пише відмову. У цьому випадку необхідно ще раз натиснути «Перевірити» через деякий час.

Скільки можна заробити на Vktarget

Як бачите ціни за завдання різні. Лайк Вконтакте варто 0,1 руб., лайк в Facebook — 0.48 руб., вступити в співтовариство 0,5 руб. Чим більше буде завдань, тим більше заробите. Все залежить від кількості активних рекламодавців в даний момент. Мінімальна сума на виведення становить 25 руб. Так от, я її набрав за 15 хвилин.

Як зробити більше завдань на Vktarget.ru

Щоб заробляти більше вам необхідно:
1. Підключити всі 5 соцмереж у проекті.
2. Розкручувати свої акаунти в соцмережах (мати більше друзів і передплатників)
3. Включити функцію сповіщення про нові завдання. Вам не доведеться постійно оновлювати сторінку і ви не пропустіть нові завдання.

Vktarget как сделать больше заданий

Заробіток на співтовариствах в Vktarget

У проекті є можливість заробляти на вашому співтоваристві Вконтакте. Якщо його у вас ще немає, то обов’язково створіть. Запросіть до нього якомога більше учасників (від цього буде залежати заробіток) і підключіть в записі Vktarget. Ви зможете заробляти на розміщенні постів на сторінці вашої групи. Вартість постів дуже різна і становить від 1 до 1750 руб. за пост. Для початку я не раджу завищувати планку і почати з 5 руб. за пост. А ось список найдорожчих груп.

Vktarget как сделать больше заданий

Так що є до чого прагнути!

Як заробити в Vktarget.ru ще більше

Для цього необхідно завести в проекті кілька акаунтів. Відповідно, і в соцмережах ви повинні будете мати по кілька акаунтів. Після цього, ви заходите в Vtarget вранці з одного облікового запису, а ввечері або в обід з іншого. Таким чином ви виконуєте завдання кожного рекламодавця по кілька разів, відповідно і дохід отримуєте в кілька разів більше. Однак, краще заходити в різні акаунти з різних IP або навіть різних комп’ютерів. І вже точно ваші облікові записи не повинні бути пов’язані реферального зв’язком. Інакше швидше за все вас дуже швидко забанять за порушення правил системи.

Ще один спосіб збільшити заробіток в Vktarget це запрошення партнерів. Якщо людина запрошений вами реєструється по вашій реферального посиланням (посилання перебувати у вашому особистому кабінеті), то система починає виплачувати винагороду в розмірі 15% від суми, яку він заробив на проекті. Виходить, що запросивши 6-х активних учасників ви будете заробляти вже майже в 2 рази більше. Першими рефералами можуть стати ваші друзі і родичі, а далі можете поширювати рефссылку на профільних форумах і блогах.

Отже, тепер ви знаєте все про Vktarget.ru і якщо вам цікавий заробіток на своїй сторінці в соцмережі, то натискаємо на кнопку і починаємо заробляти. Удачі!

кнопка регистрация на Vktarget.ru