Як заробити стартовий капітал. Покрокова інструкція

942

Всім привіт!
Цей пост про те «Як заробити в інтернеті»! Відразу відповім всім, хто пише мені таке зворотнього зв’язку. Ну, чесне слово, вже набридло відповідати таким «письменникам». Отже, з чого почати?

Люди, охочі заробити в інтернеті, причому непросто заробити, а перетворити інтернет на основне джерело свого доходу знають, що для серйозного заробітку в інтернеті їм потрібно первісні грошові вкладення. Щоб створити сайт потрібно купити домен, щоб навчитися заробітку в мережі слід придбати спеціальний авторський курс і т. д. Але що робити людині, яка не хоче діставати зі свого гаманця кровно зароблені гроші і переводити їх на інтернет-гаманець. Для таких людей і була створена ця стаття. Я наведу два перевірених способи, слідуючи яким новачки інтернет бізнесу зможуть за пару тижнів без вкладень заробити стартовий капітал розміром 20-40 $ для розвитку свого прибуткового справи.

Спосіб №1. Заробіток на файлообмінниках
Суть заробітку полягає в тому, щоб ваш файл, закачаний на файлообмінник, скачало якомога більше користувачів. Вартість 1000 скачувань на файлових хостингах різна – від 2.5 до 20 доларів. Для початку реєструємося на файлообмінниках таких як Depositfiles.com і Letitbit.net. Після цього в меню свого облікового запису знаходите опцію «завантажити файл» і закачуєте на хостинги (Depositfiles.com, Letitbit.net файл ( музика, програма, фільм, який буде цікавий користувачам. Коли файл завантажиться, сайт видасть унікальну посилання для скачування вашого файлу. Потім ви починаєте активну рекламу файлу завантаженого вами на файлообмінник. Показуйте посилання своїм друзям для скачування, рекламуйте його на варез-сайтах, форумах і т. д. І якщо ваш файл дійсно цікавий то ви дуже скоро заробите свій стартовий капітал а може бути і більше. Докладніше тут.

Спосіб №2. Заробіток на біржі копірайтингу Textsale.ru
Якщо ви мали, хоча б слабеньку четвірку з російської в школі, то цей заробіток для вас. Причому заробити можна не тільки стартовий капітал – можна перетворити цей сайт місце вашої роботи. Але, все ж, ми прийшли з метою заробітку стартового капіталу. А отримати його можна протягом кількох днів роботи – ваш заробіток залежить тільки від швидкості друкування на клавіатурі! Ну, що ж, приступимо до справи. На біржі ми будемо розміщувати статті, написані нами, у вільний продаж. Для заробітку початкового капіталу я раджу писати рерайтинг (переписування готової статті), тому що для цього не потрібно особливих творчих задатків. Щоб написати рерайт потрібно:
— Знайти цікаву статтю в інтернеті.
— Зробити її рерайт, тобто переписати, замінюючи слова тексту синонімами. Існують програми, які роблять автоматичний рерайт тексту, але я вам не раджу їх використовувати, так як вони роблять неякісне переписування статті. Краще переробіть її самі, повірте, це не займе багато часу.
— Все рерайт готовий! Залишилося викласти його на продаж.

Щоб швидко продати нашу статтю заходимо на сайт Textsale.ru, реєструємося. Після реєстрації, на панелі нашого аккаунта вибираємо «Продати статтю», нам відкривається віконце для додавання статті. В цьому вікні заповнюємо всі поля (категорія, заголовок, короткий опис, тіло статті, тип написання) і натискаємо «Попередній перегляд». Перевіряємо, чи немає помилок, і тиснемо «розмістити на продаж». Все, стаття знаходиться у вільному продажу, і будь-який користувач(замовник) може її придбати.

Кілька порад: пишіть рерайт тільки на популярні теми, такі як нерухомість, авто, краса і здоров’я, будівництво. Ціни на статті ставте 1 $ за 1000 знаків. Для швидкого набору жаданої суми в день робіть від 3-х до 10-ти рерайтов.

Ну ось, власне і все що потрібно для швидкого заробітку стартового капіталу без вкладень. Прибуткового вам бізнесу!