Чистий прибуток мережі Facebook перетнула позначку в $1 мільярд

567

Загальний чистий прибуток соціальної мережі Facebook в 2011 році вперше переступила позначку в 1 мільярд доларів. Дана прибуток на 65 % більше отриманої компанією в 2010 році. Все це говорить про зростання соціальної мережі останнім часом і правильно обраної тактики поведінки компанії на ринку.

У зв’язку з тим, що компанія досягла такого високого показника з прибутку, зовсім недавно відбулося первинне розміщення цінних паперів мережі Facebook на біржі акцій IPO.

Загальна виручка в минулому році склала суму в районі 3,6 мільярда доларів. Велика частина, якої, а це десь 85% від загальної виручки принесла реклама. За підрахунками аналітиків всього вартість всіх активів компанії приблизно дорівнює 5,2 мільярда з яких майже 4 мільярди – це високо ліквідні активи, тобто вільні грошові кошти.

Всього ж витрати, пов’язані з рекламою мережі Facebook у минулому році становили 430 мільйонів або 12 % від загальної виручки. Як бачимо віддача від реклами колосальна. Все це показує те, що в компанії працюють люди володіють своєю майстерністю, і якщо прибутки компанії будуть рости такими ж темпами, то акції компанії на біржі будуть з кожним роком тільки збільшуватися.

P. S. В Росії Facebook поки не так популярна діяльності за основного конкурента ВКонтакте, але його частка на ринку постійно збільшується.