Що значить у нашому сьогоднішньому житті інтернет?

1072

Багато й дуже багато. Сьогодні ми працюємо, дружимо, вчимося, відпочиваємо, купуємо і навіть одружуємося через інтернет. Інтернет захопив нас з головою. Так погано це чи добре? Спробуємо в цьому розібратися.

Почнемо з самого простого – покупок. Ну хіба незручно? Взяти ту ж взуття. Вам потрібні туфлі? Будь ласка, через півгодини кур’єр приїде, привезе кілька розмірів, фасонів і кольорів – тільки вибирайте. Навіть оплачувати доставку не завжди потрібно.

А замовлення їжі через інтернет – взагалі шикарно! Можна подивитися, як виглядає блюдо. Адже якщо ви замовляєте через телефон, ви подивитися не можете, що увійде до складу власні очі. А так ви будете знати і бачити. І вже точно не замовите те, що вам не підходить. І не потрібно вистоювати нудну чергу в супермаркеті.

А замовлення авіаквитків та турів через інтернет взагалі значно спростив наше життя. Ви тепер не виходячи з дому можете підібрати і найбільш вигідні квитки, і тури. В коментах не завжди пишуть правду, деякі поливають брудом просто більш успішних конкурентів, які насправді виконують свою роботу на вищому рівні.

Тому, краще вийти на офіційний сайт авіалінії або тур-оператора і вже там прочитати коменти. І можна зв’язатися з тими, хто реально користувався послугами даних фірм. Ну, і звичайно, якщо щось замовляєте в перший раз, довіртеся внутрішньому чуттю. Це теж не зайве.

Плюси інтернету ми можемо відчувати і в тому, що стосується відносин. Припустимо, ваш давній друг поїхав жити за кордон. Але ви, завдяки інтернету, можете підтримувати з ним зв’язок. Ще якихось 10 років тому вам довелося б витратити купу грошей на телефонні розмови для тієї ж мети. А сьогодні ви можете зі своїм товаришем листуватися, хоч цілодобово. І що вам потрібно – всього лише сплатити чималу суму за інтернет раз на місяць.

Я вже не кажу, що завдяки інтернету чоловіка і жінки з різних країн стало легше знайти один одного. Скільки зараз шлюбних сайтів в інтернеті? Не злічити. І люди дійсно своє загальне щастя.
І, звичайно,варто відзначити і недоліки інтернету. У чому вони полягають? Ми стаємо більш ледачими. Навіщо витрачати 5 хвилин на прогулянку і дійти до магазину, притому заощадити певну суму грошей, якщо можна замовити їжу додому? Звідси лінь, марнотратство і гиподенамия.

Щодо взуття та одягу – може дійсно раціональніше замовити на дім, чим не одну годину витратити на дорогу до торгового центру і ще години 2 — на вибір підходящої речі. Але з іншого боку, а раптом ви б в торговому павільйоні знайшли унікальну річ, яку б интервенту явно не замовили б?

Щодо дружби. Та добре,якщо людина підтримує стосунки з друзями, які поїхали в інші країни, але люди зловживають і цим благом. Їм із-за ліні тепер простіше спілкуватися зі своїми місцевими друзями по інтернету, ніж зустрічатися в «реалі».

Отже, інтернет — це і велике благо, і якщо ним зловживати – негатив. Адже потрібно знати міру. І розуміти, коли варто його використовувати. А коли краще жити в реальному світі. А я бажаю вам правильних рішень!