Антена автомобільна Antex

1-15-2020
3G / 4G антенна автомобильная Antex MAGNITA-1 ЧЕРНАЯ - 7 дБ

Підібрати і купити зовнішню антену для 3G або 4G інтернету досить не просто, необхідно точно знати де знаходиться вишка, на яку будете налаштовувати антену.
Ви не обрали жодного товару.
Якісна антена для посилення 4G і 3G сигналу з технологією Antex (підключення двох кабелів). Ідеальний варіант для дачі або будинку, якщо Ви хочете користуватися високошвидкісним інтернетом.
Опромінювач здесь встановлюється в штатне місце кріплення супутникового конвертера і дає потужне посилення до 34дб.

Для посилення сигналу і перетворення його в стабільний – використовуються всеспрямовані компактні антени 3G/ 4G. Вони призначені для модему і мають КУ 2Дб. Під’єднується антена модему або роутера. Цієї потужності вистачить, щоб забезпечити стійке інтернет – з’єднання в невеликому офісі або квартирі. Встановлюється вона самостійно, не вимагаючи налаштувань. Антена підтримує роботу на всіх частотах, які використовуються в Білорусі мобільними операторами. Опромінювач має два входи, відповідні ортогональним поляризаціям випромінюваного сигналу. Оригінальна конструкція опромінювача забезпечує високу розв’язку між входами в широкій смузі частот. Застосування змінного параболічних дзеркал великого діаметру дозволяє отримати коефіцієнт підсилення значно більший, ніж антени інших конструкцій. Випромінюючі елементи опромінювача надійно укриті від опадів і агресивних впливів в пластиковий корпус. Для з’єднання з модемом використовується два кабелі з хвильовим опір 75 Ом і роз’ємами F – male. Також необхідно придбати антенні адаптери з відповідними роз’ємами USB модем – TS – 9 або CRC – 9.

Антена являє собою конструкцію з двох просторово рознесених синфазних решіток з ортогональними поляризація-ми . Активні випромінювача антени надійно укриті від опадів у пластиковий корпус захищеними від ультрафіолету. Входи антени мають коротке замикання по постійному струму між зовнішнім і внутрішнім провідниками, що знижує ймовірність накопичення статичної електрики на вході модему і робить необов’язковим застосування газорозрядний (при невеликій довжині з’єднувального фідера між модемом і антеною).