Хто такі фрілансери та їх діяльність

831

Швидкими темпами інтернет розвивається в нашій країні. Доступ до мережі може отримати будь-яка людина в будь-якому регіоні. Інтернет стає невід’ємною частиною нашого буття. В наш час стало можливим робити те, що було неможливо ще десять років тому. За допомогою інтернету ми оплачуємо комунальні послуги, кредити, здійснюємо грошові перекази, робимо покупки в інтернет – магазинах, так і просто спілкуємося з родичами, які перебувають далеко. Мережа інтернет відвідують мільйони користувачів з усього світу. Якщо інтернет настільки популярний, значить, є можливість заробітку? На це питання можна відповісти однозначно – так. Заробіток в інтернеті – це реально.

Існує безліч способів заробітку і єдине що потрібно – це доступ до мережі. Ну і, звичайно, якісь знання з користування комп’ютером та бажання.

Останнім часом ми часто чуємо в побуті слово «фрілансер», в перекладі з англійської це перекладається як вільнонайманий. Це ні хто інший, як віддалений працівник. Найчастіше компанії користуються послугами фрілансера, не вдаючись до найму постійного співробітника.

Так хто такий фрілансер і чим він займається?

Фрілансер – людина, яка працює на дому. У цьому є свої плюси, не треба вставати за будильником і бігти на роботу, робочі години він вибирає сам. Фрілансер повністю незалежний, він сам собі директор та сам собі виконавець. Він сам наймає собі на роботу, залежить від його роду діяльності.

Якщо людина навчався у вищому навчальному закладі веб-дизайн та інші подібні напрямки, і добре на цьому знається, то це не поганий поштовх для того, щоб працювати на дому. Послуги веб-майстрів користуються великим попитом. Тобто, рід діяльності вибирається той, в чому людина розбирається.

Але у випадку, якщо людина далекий від цього, існують інші способи заробітку. І кожен вибирає те, що йому по душі. Заробіток в інтернеті повністю залежить від вашого бажання, наполегливості і терпіння.

Написання текстів. Копірайт, рерайт. Не поганий спосіб заробити, якщо ви хоч трохи володієте написанням текстів і є невеликий досвід. Існує маса бірж контенту, де надається такого роду робота. Заробіток невеликий, але він є.

Для новачків підійде вид заробітку, як постинг, тобто працівник отримує грошову винагороду за залишені коментарі та повідомлення на різних сайтах.

Заробіток на кліках. Це так само більше підійде для новачків. Суть цієї роботи полягає в кліки по посиланнях на різних сайтах. Заробіток залишає бажати кращого, та й сама робота не так складна. Але це дуже незручно, нудно і швидко набридає.

Так само можна заробляти на платних опитуваннях. Суть полягає в заповненні анкет. Це досить сумнівний вид заробітку, але, тим не менш, не великі гроші заробити можна.

Файлообмінники. Це більш реальний спосіб заробітку. Суть полягає в наступному: після реєстрації на сайті-файлообміннику, ви додаєте контент — аудіо файли, відео файли, корисний софт. Заробіток залежить від того, скільки завантажень, чим їх більше, тим більше заробіток. Ваш покірний слуга вже вивів не одну тисячу доларів з файлообмінників.

Для азартних людей теж є можливість заробити в мережі. Це різного роду букмекерські контори і тоталізатори. Іншими словами заробіток на ставках. Такий спосіб заробітку пов’язаний з ризиком втратити гроші, але якщо ви є знавцем у спорті, то частка ризику значно зменшується. Можна заробити не погані гроші.

Це не повний перелік способів заробітку в інтернеті. Способів заробити дуже багато. Це і прокачування, і продаж персонажів онлайнових ігор, і торгівля на Forex», заробіток на рекламі і так далі.