Способи заробітку в соціальних мережах

1174

Всім привіт!
Сьогодні вже майже у кожного, напевно, є свій аккаунт в якій-небудь соціальній мережі. І люди витрачають в них багато вільного часу, спілкуючись, викладаючи свої фотки і відео. Все це весело і захоплююче, але не приносить, крім моральної, ніякого задоволення. З часом, виникає резонне питання: «Як заробити на соціальних мережах?» У цій статті я постараюся детально на нього відповісти.

Спробуємо виділити основні способи заробітку в соціальних мережах:
1. Створення тематичних груп чи спільнот.
2. Робота безпосередньо в соціальній мережі.
3. Продаж лайків, відгуків, коментарів та ін. в соцмережах.
4. Створення додатків для соціальних мереж.
5. Продаж свого рукоділля або виготовлення на замовлення.
6. Реєстрація в соцмережах з оплатою за дії.
Тепер зупинимося на кожному з них детальніше.

Створення тематичних груп або спільнот

Дуже велика тема для заробітку, яка має купу своїх напрямків. Але в основі лежить те, що вам необхідно створити свою групу. На щастя, це може зробити будь-який учасник соцмережі. Створіть яку-небудь групу або спільноту, об’єднану одним захопленням або хобі. Приміром, клуб екстремального велоспорту, група шанувальників Galaxy Note, група Московських хакерів і т. д. і т. п.

Не буду розписувати всі тонкощі і хитрощі при створенні і просуванні групи (це окрема велика тема), але основне, що вам потрібно зробити – це наповнити групу цікавим контентом. Спочатку доведеться залучати учасників самостійно, але потім група зможе перейти на автонаполнение. Ви будете, в основному, стежити за порядком і направляти обговорення та тематику в потрібне русло. Звичайно, іноді доведеться підкидати «гарячі» новини для підняття активності учасників.

Далі, створюється твіттер для групи, на якому відображаються найбільш цікаві новини і найбільш обговорювані теми. Потім, створюється сайт з підпискою на «гарячі» новини і безкоштовні корисності! Тепер передплатники разом з розсилкою будуть отримувати деяку кількість реклами або комерційних пропозицій. Використовуючи таку схему, ви зможете ефективно просувати інформаційні товари або послуги.

Як ще можна використовувати групи та спільноти для отримання доходу? Їх можна просто продати! Наповнивши і розкрутивши групу, її можна легко продати який-небудь фірмі або особі, зацікавленій в просуванні своїх товарів або послуг.

У разі якщо група присвячена певному бренду або групі товарів, то власники бренду часто самі пропонують продати їм групу, щоб потім використовувати її у своїх комерційних цілях. Зараз вже є групи з вартістю в десятки тисяч доларів і з часом їх ціна буде збільшуватися.

Ще один спосіб заробітку на розкрученій групі – це розміщення реклами на сторінках групи, участь в акціях фірм, зацікавлених у просуванні товарів у вашій групі. Якщо група тематична і досить розкручена, то завжди знайдуться рекламодавці готові платити за розміщення банерів і посилань. Але краще творцеві групи самому поміркувати над пошуком потенційних рекламодавців, пояснюючи переваги реклами саме в його групі. Ціни на рекламу договірні і обговорюються виходячи з конкретних умов. У середньому рекламний банер може приносити пару сотень доларів в місяць.

Далі, можна зайнятися самостійним просуванням у групах товарів і послуг з метою отримання партнерської винагороди за продаж. Тут не треба шукати рекламодавців. Просто увійдіть у відповідній програмі. Для будь-якої групи завжди можна знайти кілька партнерок, товари яких можуть бути цікаві учасникам соцмережі.

Ну і нарешті, якщо ви навчилися грамотно створювати тематичні групи та їх розкручувати, то можна зайнятися створенням таких груп або спільнот на замовлення. Багато власників сайтів з задоволенням мали б свою спільноту, спрямоване по тематиці сайту, але у них немає часу, не знань для цього. Тут ви можете їм допомогти, запропонувавши свої послуги за певну винагороду.

Для таких замовників створюються групи на певні теми. З використанням свого досвіду і певних технічних засобів, які не прийнято афішувати, можна розкрутити групу буквально за кілька тижнів.

Робота безпосередньо в соціальній мережі

Соціальні мережі постійно ростуть і в них постійно потрібні нові співробітники: адміни, працівники тех. підтримки, фахівці по роботі з клієнтами. Можна просто влаштуватися до них на роботу. Вакансії в Вконтакт, наприклад, можна подивитися тут. Часто є можливість працювати вдома. Головне хороший і швидкий інтернет.

Продаж лайків, відгуків, коментарів та ін. в соцмережах

Існує безліч сервісів, які оплачують певні ваші дії в соціальних мережах. Сюди входить розміщення посилань, які оплачуються через такі проекти, як Блогун або Ротапост.
Найширші можливо по заробітку в соціальних мережах надає SocialTools. Ви можете використовувати для заробітку акаунти Вконтакте, Mail.ru, Livejournal, diary.ru, LiveInternet, Facebook, Twitter. Можна зареєструватися одразу в усіх цих соціалках і заробляти більше. Наприклад, для соцмережі Вконтакте існують такі способи розміщення оплачуваної реклами: «статус», «про себе», в поле «сайт», в замітці, у профілях і повідомленнях, розміщення аудіо та відео, «мені подобається», реклама на аватарі, розміщення фото і відмітка друзів, виклик друзів в додаток.

Створення додатків для соціальних мереж

Дуже прибутковий напрямок заробітку в соцмережах. Ви, напевно, і самі користуєтеся різними додатками, які у великій кількості існують в соціальних мережах. Це ігри, тести, приколи та інші фішки. Всі вони є безкоштовними, але до певного моменту! Що б скористатися ними з максимальною ефективністю або пройти гру до кінця вам доведеться розщедритися. Оплата, в основному, відбувається віртуальної ігровий валютою. Ну а валюту можна отримати за реальні гроші в соцмережі. Т. о. соцмережа отримує дохід і ділитися ним з творцем програми.
Одне з найбільш прибуткових напрямків, що розвивається у багатьох соціалках. Наприклад, гра «Щасливий фермер», наявна Вконтакте, принесла її автору більше двадцяти мільйонів у 2009 році. Ну, а ігри для Facebook приносять в рази більший дохід.

Цей вид заробітку не всім підходить, оскільки тут доведеться придумати щось нове й оригінальне + потрібні гроші для оплати праці програмістів.

Продаж свого рукоділля або виготовлення на замовлення

Дуже підійде жінкам, які перебувають у декреті, але не тільки! У соцмережах величезна маса тематичних груп, які присвячені прикрасам, в’язання, вишивки та інших «жіночих штучок». У таких групах триває активне «живе» спілкування. Учасники пропонують один одному свої вироби або послуги, а також навчання. З таких груп збирають людей і організовують майстер-класи по якому-небудь рукоділлю. Вартість навчання — кілька тисяч рублів. У такій групі зазвичай кілька десятків учнів. Якщо ви профі можете набирати такі групи і отримувати гроші за навчання. Якщо немає навичок – самі пройдіть навчання і реалізуйте продукцію в тематичних групах Вконтакті.

Реєстрація в соцмережах з оплатою за дії

Деякі соціальні мережі платять учасникам за реєстрації, заповнення профілю, повідомлення, різні перегляди, кліки і т. п. Одна з них це PeopleString – це закордонна соцмережа, яка виплачує своїм учасникам до 70% від усього доходу. У проекті передбачена реферальная система, що складається з шести рівнів.

Також існують соцмережі, які, за їх твердженням, призначені для заробітку в інтернеті. Однак, в основному, заробіток в них полягає в банальному заробіток на кліках, читанні листів і заповнення анкет.

Ось такі шість не хитрих способів я знайшов для заробітку в соціальних мережах. Все дуже не складно, було б бажання і все вийде!

Дуже цікаво — ви заробляли в соціальних мережах? Відпишіться в коментарях, яким способом це робили. Якщо я щось упустив у статті чи ви знаєте ще якісь способи заробітку в соціальних мережах, похваліться своїми знаннями в області отримання доходу! А я, в свою чергу, додам їх у статтю.

Як Ви ставитеся до соціальних мереж?

Я активно участвую в соцсетях
Я активно беру участь в соцмережах
Голосів:
0
Я нейтрально отношусь к соцсетям
Я нейтрально ставлюся до соцмереж
Голосів:
0
Социальные сети - Зло!
Соціальні мережі – Зло!
Голосів:
0