Побажання кращого друга з днем народження у прозі

700

Тільки побажання кращого друга з днем народження в прозі. Подаруйте радість одного, виберіть у нас кращі і красиві слова поздоровлення в прозі одного до Дня Народження. Ну дуже прикольні поздоровлення своїми словами для одного.
***

Кожен день Народження не просто веселий, святковий або хвилюючий день, це торжество власного внутрішнього світу, і чим старше стають люди, тим яскравіше відчувається їх нелюдська жага до власного життя і її новизні! Тому тобі, друже, хочеться побажати вже зараз отримати запас невичерпного бажання творити і обов’язково отримувати від оточуючих повноцінну віддачу, що б всі дні твої були наповнені ненаситної барвистою любов’ю, нев’янучим позитивом і п’янким захватом! Нехай всі твої мрії, які гріють ночами твою душу, неодмінно і дуже скоро здійсняться і наплодять собі подібних ще більше, щоб у тебе ніколи не кінчався твій неповторний запал і дитячість, яким ти заряжаешь і нас!

***

У такий неповторний і яскравий день у твоєму житті, мій друг, я хочу подякувати тобі за все спільні минулі дні і звершення, якими не тільки можна пишатися, але і ділиться зі своїми майбутніми поколіннями! Я хочу щиро побажати тобі, щоб всі твої цілі завжди підганяли тебе палицею в прекрасне, соковите і світле майбутнє. Нехай всі перепони, що зустрічаються або намальовані тільки твоєю свідомістю, попадають під твоїм нелюдським напором та чарівністю, адже твоя усмішка, делікатність і витонченість обеззброюють будь-якого супротивника. Тому титанічного тобі завзятості, безмежного працьовитості і нестримній активності, яка завжди заражає і мене, змушуючи рухатися з тобою в унісон, прагне вгору і наповнювати душу теплом!

***

День Народження друга – одні з найприємніших свят будь-якої людини, адже в таке свято є можливість подякувати і висловити всі свої емоції і почуття по відношенню до нього. Подякувати тебе хочу за всі юнацькі емоційно складні, але приємні пригоди, молодецьку героїчну хватку і самий тонкий і делікатний гумор! Нехай всі твої внутрішні пориви і бажання завжди знаходять позитивних людей, з якими можна увійти у внутрішній емоційний резонанс і спільними зусиллями творити добро. Адже кожному необхідно регулярно підживлювати свою душу понад позитивними і яскравими почуттями. Інакше життєва рутина, робоча плутанина і власні фобії виб’ю легко грунт з-під ніг, і сядуть тобі на шию!

***

День Народження сумне свято, як співається у самому зворушливому і добром мультику, це прекрасний день для іменинника і його численної родини. Адже в цей день не просто святкується поява людини енну кількість років тому, але і прославляється все те, що він зумів уже втілити і дбайливо принести в це життя, а значить допомогти людям. Тому я хочу від усієї своєї душі побажати тобі, друже, тільки успішних і найбільш плідних починань, нехай все твоє єство і дух завжди перебуває в такому ж запаморочливо ритмі і колоссальнейшей динаміці, яка підштовхує інших рухатися в поставленому напрямку! Шаленого творчого тобі напруження і позитивно мислячих людей в найближчому оточенні!

***

Привітати з днем Народження близького друга безцінний подарунок для будь-якої людини, адже у такий урочистий момент слова подяки і схвалення звучать особливо приємно. Але ще приємніше побажати тобі, мій друг, рівних доріг, найбільш приємних подорожей і відкриттів, адже твій дух завжди мятежен, вимагає новизни, фарб і контрастів. Мене захоплює твоя ненаситністю життям, вимогливість до оточуючих і безмежна потяг до вдосконалення. Нехай всі починання отримають необхідну підтримку і втілять найкращим чином в життя, стануть прекрасним стартом для тебе і допоможуть визначитися з подальшим напрямком. Сподіваюся, твій майбутній рік буде переможним і принесе тобі емоційну підзарядку.

***

Дорогий мій товариш, я хочу в цей день Народження виділити твою неповторну винятковість, адже серед моїх знайомих і рідних такого запаморочливо доброго, безмежно чуйного і приголомшливо чесної людини відшукати неможливо. Кожна хвилина, що проходить в близькості з тобою, просто до упору наповнена позитивом, щастям і вселенської доброзичливістю. Нехай також сяє твоя зірка, допомагаючи проходити з гордістю всі подаруночки долі, нехай всі починання будуть не просто успішні, але і гідно оцінені оточуючими, а особливо самим тобою! Я сподіваюся, що твоя неповторна харизма не зів’яне з роками, і також буде приваблювати добрих людей, які у відповідь поділяться з тобою.

***

Кожен намагається привітати друзів по-особливому, щоб повноцінно розкрити власне ставлення до нього. Адже в день іменин людина особливо гостро потребує підтримки, щирої любові та емоційного зв’язку з найближчим оточенням. Я в цей день хочу побажати тобі, друже, завжди перебуває у злагоді з власним багатим світовідчуттям, ніколи не губитися і не блукати в бурхливому потоці власних думок і першорядних цілей. Твоя внутрішня багатогранність, незворушний спокій і неабияка толерантність нехай не покидають тебе протягом усього твого нескінченно красивою і насиченого життя! Нехай вищі сили завжди спрямовують і оберігають тебе, не дають прогнутися під нещадные обставини життя або людей.

У світі вважають умілими поздравителями саме іспанців. Адже в їх пристрасних, надзвичайно колоритних і неповторно успішних вітаннях завжди фігурують соковиті жінки, безкрайні простори доброї землі і благополуччя! Тому, мій друг, в моєму привітанні я хочу вступити, як іспанець, і побажати тобі чоловічого найпотужнішого довголіття, чистоти розуму і найкрасивіших і пристрасних жінок. Здоров’я, щоб ти зміг як можна довше побалувати себе їх прекрасним суспільством, а розум, щоб при цьому по достоїнству оцінити їх бездоганний розум, шикарне почуття гумору і безтурботну натуру! Любові тобі, дорогий мій аміго, нетлінною і всесильної, яка б завжди насыщала тебе і давала привід прокидатися вранці!

***

***

Прикольні привітання з днем народження другу на телефон