Прикольний подарунок одному на Новий Рік 2018 Собаки

591

Що прикольного подарувати другу на Новий 2018 Рік Собаки. Не знаєте, який подарунок зробити одному на Новий 2018 Рік Собаки. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Зазвичай людям досить просто вибирати подарунки для своїх справжніх друзів. Пояснюється це тим, що будь-яка людина знає смаки і уподобання своїх товаришів. Тому кожен може підібрати для свого друга той подарунок, який припаде до душі настільки близькій людині. Найпростіше вибирати подарунки друзям на день народження, коли людині необхідно зробити щось по-справжньому значуще і дороге.

Однак багато людей стикаються з проблемою вибору презенту своїм друзям на менш значущі свята, на які прийнято дарувати всілякі дрібниці. Тому не дивно, що деякі вже зараз можуть задаватися питанням про те, які прикольні подарунки можна вибрати одному на Новий 2017 Рік, щоб дійсно здивувати його.

Іграшковий Собака

Якщо вірити Східним календарем, то 2018 рік є роком Собаки, тому при виборі прикольного подарунка другу можна відштовхуватися саме від цього. Ви можете доглянути своєму товаришеві забавного іграшкового друга Собаку. Такий презент не можна віднести до числа значущих подарунків, але проявити увагу з його допомогою можна. Тим більше, якщо приділити пошуку іграшки достатню кількість часу, то можна вибрати дійсно веселий примірник, який порадує людини будь-якого віку.

Настільна гра

Доречним подарунком на Новий рік для одного буде популярна настільна гра. Цей прикольний подарунок припаде до душі будь-якій людині, так що ви можете бути впевнені, що вона сподобається вашому товаришеві. Вибираючи такий подарунок, перевагу краще віддати по-справжньому популярним іграм, в які люди грають по всьому світу. До таких ігор можна віднести Монополію і Дженгу. Саме на них в першу чергу варто звернути увагу.

Сертифікат на гру у боулінг

Більшість людей упевнено, що дарувати друзям потрібно не речі, а емоції. І якщо ви належите до таких людей, то можете піднести своєму товаришеві на Новий рік сертифікат на гру в боулінг. Якщо у вас в місті немає місця, де можна пограти в боулінг або ваш друг не любить цю гру, то ви можете подарувати сертифікат на гру в пейнтбол. Загалом, вибирати розваги можна будь-які.

Тікаючи, будильник

Якщо ви шукайте дійсно прикольні подарунки одному на Новий 2018 рік, то придбайте для нього в інтернеті популярні нині тікають будильники. Такий подарунок буде виглядати дійсно оригінально, адже ці будильники з’явилися зовсім недавно. Можливо, через кілька років люди втратять до них інтерес, але зараз тікають будильники можуть стати чудовим подарунком одному.

Фонтан для напоїв

Відмінним подарунком на Новий Рік буде фонтан для напоїв, який можна замовити в інтернеті або купити в магазині подарунків. Головною особливістю цього подарунка є те, що ви можете почати використовувати його в цю новорічну ніч.

Набір для лазні

Якщо ваш друг любить паритися, то ви можете подарувати йому на Новий 2018 Рік подарунковий набір для бані, який напевно порадує. Такий прикольний подарунок може сподобатися навіть тим, хто не є завсідником саун і лазень. Справа в тому, що всі чоловіки періодично відвідують подібні заклади, так що можете бути впевнені, що такий набір точно стане в нагоді вашому другу.

Прикольний настільний світильник

Речі для прикраси інтер’єру зазвичай прийнято дарувати жінкам, але якщо підшукати щось дійсно оригінальне, то такий подарунок можна піднести навіть одному на Новий рік. Вибір краще зробити на користь незвичайних настільних світильників, яких в магазинах зараз представлено досить багато.

Камені для віскі

Символічним прикольним подарунком для товариша стануть камені для віскі. Особливо його оцінять шанувальники цього міцного ароматного алкогольного напою. Адже з допомогою каменів, які можуть постійно лежати в морозильній камері, можна з легкістю охолодити склянку цього напої. Але навіть якщо ваш друг не вживає алкоголь, то йому можна піднести такий подарунок. З допомогою цих каменів можна охолоджувати не лише віскі, але й інші напої.

Настільний футбол

Можете бути впевненими, що чоловік у будь-якому віці хотів би мати власний настільний футбол. Так що якщо ви дійсно хочете здивувати свого друга прикольним подарунком в новорічну ніч, то можете сміливо купувати йому настільний футбол або хокей. Від такого подарунка він буде в захваті.

Банани

Кожному одному на Новий 2018 Рік можна як символічних подарунків піднести по зв’язці бананів. Виглядати це буде дійсно цікаво, так що ви точно піднімете всім настрій в це свято. Грошей ви витратите мінімальна кількість, а ефект від цього презенту буде просто чудовим.

Вибираючи прикольні подарунки одному на Новий 2018 Рік, потрібно враховувати, що це рік Собаки. Хоча робити занадто великий акцент на цьому не варто. Адже вам потрібно здивувати і розвеселити одного, а не нагадати йому про те, який настав рік.

***

Вітання на Новий Рік

***

Жартівливі розіграші на телефон