Як правильно вибрати клінінгову компанію

3-22-2018

На сьогоднішній день послуги з прибирання приміщень виявляються численними клінінговими компаніями. Професійне прибирання приміщень проводиться із застосуванням збиральної техніки, хімічних засобів і різноманітних технічних пристосувань, що в підсумку дає чудовий результат. Важливо, що всі ці послуги надають професіонали, які можуть не тільки помити підлоги, але і почистити меблі, відполірувати паркет або гранітний підлогу, провести дезінфекцію і дератизацію приміщення, вивезти сміття після прибирання, помити вікна і почистити м’які меблі.Пропоную замовити послуги по прибиранню приміщень у Клининговая компания «Блеск» , бо тут самі доступні ціни та висока якість прибирання

Дуже важливий правильний вибір клініговой компанії. Адже недобросовісні працівники можуть зіпсувати покриття, спалити хімікатами меблі, розбити вітрини, подряпати підлогу.

Звичайно, найкращий спосіб вибору компанії – це рекомендації хороших знайомих, але, на жаль, не завжди є такі рекомендації, і тоді доводиться шукати в інтернеті. Перше, на що варто звернути увагу – як оформлений сайт компанії. Професійне оформлення, грамотне наповнення, широкий перелік надаваних послуг – гарантія гарного результату. Так само варто звернути увагу, як давно компанія надає клінінгові послуги, перевагу варто віддавати тим компаніям, які існують на ринку не менше трьох-п’яти років. Відгуки клієнтів дадуть Вам уявлення про якість надаваних послуг. Читаючи відгуки, слід вміти розділяти «живі» відгуки і написані по замовленню. Як правило «замовні» відгуки видає грамотна мова, правильна орфографія, хороший стиль і розгорнутий список освітлюваних питань.

При дзвінку в компанію, варто звернути увагу наскільки ввічливо і професійно спілкується менеджер, може він відповісти на всі виникаючі питання по майбутній роботі і оплату, дає слушні поради. Але тут слід обмовитися, що остаточну ціну за свої послуги такі компанії призначають тільки після виїзду на місце, тому що оцінити фронт робіт і їх вартість по телефону неможливо.

Наступний крок для прийняття рішення – зустріч з менеджером. Досвідчений менеджер сам запропонує Вам найкращі варіанти прибирання, дасть поради щодо додаткових послуг (чистка меблів, фасадів), допоможе скласти оптимальний графік прибирання.

Свій вибір варто зупинити на компанії, яка надає цілий комплекс послуг. Так, щоб фахівці не лише прибрали приміщення, але і вивезли за собою сміття, при необхідності вимили вікна у висотній будівлі, розчистили двір від снігу. Набагато зручніше доручити всі справи однієї компанії, а не наймати декілька.