Заробіток на пошуку інформації в Інтернеті

751

Продаж інформації

Всім привіт, продовжую поповнювати скарбничку способів заробітку в інтернеті! Сьогодні мова піде про продаж інформації. На перший погляд не найприбутковіший спосіб заробити грошей, але якщо розвинути цю тему, то прибуток буде точно непогана!

Нерідко знайти потрібну інформацію в Інтернеті буває важкувато. Витративши на пошуки багато часу, можна так і не отримати результату. Але напевно багато хто помічав, що необхідна інформація є, тільки от вона поширюється платно, через біржі або оголошення. Заробіток на продажу подібної інформації може приносити непоганий прибуток.

Існує багато варіантів роботи на пошуку. Наприклад, агрегація і збір тематичних баз для подальшого продажу. Ви можете здійснювати розробку своїх рішень на основі отриманої інформації. Користувачі постійно хочуть знайти спеціальний матеріал, але навіть за допомогою пошукових машин важко знайти інформацію. Це може бути обумовлено навіть браком часу. Так, ви можете добре заробити, почавши займатися пошуком.

Для прикладу заробітку на пошуку можна взяти ситуацію, де користувач розміщує оголошення про необхідність і важливість якої-небудь інформації. Звичайно, така робота не безоплатна.

Торгівля інформацією може вийти за межі віртуального світу. У справжньому житті пошук інформації не менш затребуваний. Вже давно Інтернет є скоріше необхідністю, ніж привілеєм. Однак є ті, хто просто не може навчитися користуватися комп’ютером або позбавлений доступу в Мережу. Пам’ятайте про розповсюдження оголошень у друкованій продукції.

Пошук інформації дозволить вам створити власні інформаційні продукти. Приміром, зверстану базу даних можна продати в якості унікального товару. Приклад подібної бази — довідник компаній, фірм або сайтів, що працюють у вузькій області.

На закінчення можна сказати, що інформація — найцінніший ресурс. Багатьом вона вкрай необхідна і вони готові заплатити за це великі гроші.