Home Як вибрати джерела безперебійного живлення

Як вибрати джерела безперебійного живлення

1-23-2019

Как выбрать источники бесперебойного питания
За допомогою даного матеріалу ви зможете дізнатися про те, як вибрати джерело безперебійного живлення для будинку. Безпосередньо перед покупкою вам варто вирішити, які електричні прилади ви хочете забезпечити захист від перепадів або ж повної відсутності електрики в мережі. Також постарайтеся для себе визначити, чи потрібен вам цей прилад або ж ви запросто можете обійтися звичайним стабілізатором. Як правило, люди купують джерела безперебійного живлення для захисту домашньої оргтехніки. Це зовсім не дивно, адже лагодження таких пристроїв від наслідків різкого перепаду напруги або його відключення обійдеться людині набагато більшу суму, ніж покупка надійного джерела безперебійного живлення від компанії APC або EATON.
Токож хочемо вам порекомендувати Источники бесперебойного питания
Як тільки ви визначитеся, що без ДБЖ вам ніяк не обійтися, переходите до аналізу основних проблем, які на регулярній основі виникають в електричній мережі вашого будинку або квартири. Від цієї інформації залежить модель і тип вашого майбутнього джерела безперебійного живлення.
Лінійно – інтерактивні ДБЖ використовуються для захисту домашньої оргтехніки та інших електричних приладів від частих стрибків напруги в електричній мережі. Принцип дії даного пристрою заснований на використанні спеціального регулятора напруги, встановленого усередині конструкції ДБЖ і відповідає за коригування вхідної напруги. Якщо регулятор спрацює, то переключення на акумуляторну батарею не відбудеться і навпаки. Резервні ДБЖ (Off – Line/ Stand – By/ back – up) це самий простий і доступний на ринку прилад, який практично миттєво (до 10 мілісекунд) переключається на резервну батарею, як тільки зникає напруга в мережі. Як правило, для захисту персонального комп’ютера такого ДБЖ вистачає повністю, але у нього є один суттєвий мінус — в ньому повністю відсутній який – небудь стабілізатор напруги, тому для тих електричних мереж, де спостерігаються часті перепади струму, його точно не можна рекомендувати використовувати. ДБЖ, принцип дії якого грунтується на механізмі подвійного перетворення, вважається найкращим з усіх вищеназваних. Він працює за принципом перетворення всієї електричної енергії ззовні в напругу постійного струму. Як правило, такі ДБЖ використовуються для захисту дорогого обладнання серверних машин.