Використовуємо Інтернет в пошуку віддаленої РОБОТИ, тут і за бугром

886

Ви шукайте роботу!? Звертаєтеся на біржу праці або в кадрові агентства, обдзвонювати контори за оголошенням, опублікованим в газетах. Досить цих способів і засобів для ефективного та економного пошуку вакансій? Ми живемо в пору інтенсивного розвитку мережі інтернет і не використати такий ресурс, просто нерозумно.

Як і чим, мережа інтернет може посприяти успішному пошуку роботи?

Пошук вакансій, в мережі інтернет можна вести за досить великого переліку сайтів, спеціально призначених для пошуку роботи і співробітників. Багато сайтів надають такі можливості, як розміщення інформації про вакансії, так і з розміщення резюме шукачів. На відміну від друкованих інформаційних матеріалів, їх немає необхідності купувати в місцях розповсюдження преси або відвідувати центри зайнятості. У центрах зайнятості часто поширюють безкоштовні газети та інші інформаційні матеріали, але для цього треба кудись йти і платити гроші або витрачати час, а інтернет завжди під рукою!

Для початку необхідно скласти резюме, яке можна роздрукувати і взяти з собою на співбесіду з потенційним роботодавцем. Складене резюме треба розмістити на можливо більшому числі сайтів, які надають послуги з пошуку роботи у вашому регіоні. Якщо Вас цікавить робота за кордоном, віддалена або з виїздом на місце, тимчасово або на ПМЖ, то резюме треба перевести на відповідні іноземні мови тих країн, куди ви хочете відправитися або отримати там віддалену роботу. Не обов’язково резюме переводити на екзотичні мови, достатньо основних, що використовуються в якості міждержавних таких, як: англійська, німецька та французька.

Використання інтернету заощадить час і гроші. За рахунок того, що іншу частину пошуку, після розміщення вашого резюме, будуть робити ваші помічники. Технології, що використовуються в інтернеті, допоможуть дізнатися про вас найбільшому числу потенційних замовників і роботодавців. Кадрові агентства постійно перевіряють інтернет в пошуку резюме фахівців, і вони будуть з вами спільно робити другу половину роботи. Їх інтерес полягає в тому, щоб підібрати фахівця для контори, яка платить за підбір персоналу. Використання інтернету набагато ефективніше, ніж використання дідівських методів пошуку роботи.

Можна звичайно, при можливості надрукувати оголошення про пошук роботи і розмістити їх на спеціальних щитах для оголошень в бізнес центрах. Не дуже акуратно, але в крайніх випадках можна розклеїти оголошення, як це роблять інші — на стовпах та зупинках міського транспорту. До речі, останнім із способів займаються підприємці для рекламування своїх товарів і послуг, залучаючи розклеювачів оголошень, яким все одно, куди оголошення клеїти, лише б за це заплатили.

Розклеювач оголошень — теж варіант підробітку під час пошуку роботи. Це дає додаткову можливість відвідати велика кількість місць, де можуть запропонувати підходящу роботу. І при цьому, під час пошуку, отримувати якісь додаткові гроші за розклеювання оголошень. Більш того, влаштувавшись розклеювачем оголошень, ви дізнаєтеся специфіку проходу (проникнення) в різні закриті бізнес центри і підприємства, від імені вашого наймача, а там зможете вивчити місцеву специфіку і спробувати запропонувати свої послуги й так знайти собі роботу.

Пошук роботи з залученням ваших знайомих, приятелів і колишніх товаришів по службі, може зіграти важливу роль у пошуку вакансій. Родичі або знайомі за кордоном, легко досяжні за допомогою мережі інтернет, і цей варіант пошуку роботи через посередників, неодмінно варто використовувати.

Удачі в пошуку роботи!