Як вибрати придбати шуруповерт

Как выбрать купить шуруповерт
Визначаємося, для яких цілей потрібен шуруповерт і як часто Ви будете його експлуатувати. Якщо Ви – затятий майстер, який день через день, що крутить, монтує і розбирає, а також у Вас попереду великі обсяги роботи, то є сенс розглянути професійні моделі. Для невеликих навантажень, коли шуруповерт потрібний лише кілька разів на місяць, цілком підійдуть аматорські конструкції. Їх крутний момент варіюється, як правило, в діапазоні від 15 до 20 Нм. Професіоналам краще вибрати більший крутний момент. Для роботи з твердими матеріалами знадобиться швидкість обертання від 1300 обертів в хвилину. Єдиний нюанс – шуруповерти для «профі» важать більше і відрізняються більш значними габаритами.
Токож хочемо вам порекомендувати купить шуруповерт оптом
Скільки коштує шуруповерт? Не останнє, що цікавить при виборі інструменту. Ринок інструментів сьогодні багатий різними варіантами, але, віддаючи перевагу бюджетним версіями, краще не забувати про якісний виробника. Шуруповерти для будинку обійдуться дешевше, а от професійні моделі можуть значно скоротити Ваш бюджет.
Більшою ємністю відрізняються літій-іонні акумулятори, які не мають ефекту пам’яті і більш екологічні. У той же час нікель-кадмієві батареї більш стійкі до низьких температур, що робить їх відмінним варіантом для робіт на вулиці. Купили акумуляторний шуруповерт? Будьте готові, що потрібно не забувати про його підзарядки. Для цього краще всього придбайте другий акумулятор.
Сучасні виробники постачають шуруповерт безліччю різних функцій: автоматична подача саморізів, підсвічування, індикатор батареї, керуюча електроніка та інші. У потрібний момент вони обов’язково знадобляться. Вибираючи інструмент, не забувайте і про ергономічності конструкції: від цього залежить, наскільки комфортним буде робочий процес.