10 порад по роботі з блогами на платформі Blogger

915

Останнім часом мені сподобався формат «N рад з такого питання». Люблю, знаєте, все розкладати по поличках. Чергові поради будуть присвячені Блогеру.

Blogger – сервіс для створення блогів, що належить компанії Google, який по праву вважається одним з кращих і найбільш популярних в блогосфері. Створення блогу на платформі Блогер має масу переваг, якими може скористатися кожен абсолютно безкоштовно. Але зараз не про це, тут розповімо 10 корисних порад по роботі з блогами на платформі Blogger, що допоможе Вам підвищити відвідуваність блогу, поліпшити його позиції в пошукових системах і досягти більш високих результатів.

1. На блозі розміщуйте тільки унікальний контент. Як правило, рейтинг і позиції блогу помітно падають після розміщення неунікального контенту.

2. Регулярно оновлюйте блог, публікуючи нові статті 2-3 рази в тиждень. Чим частіше оновлення, тим вище рейтинг блогу.

3. Оптимізуйте контент і блог в цілому під ключові запити. Важливо використовувати ключевики в заголовку, першому і останньому абзаці статті.

4. Використовуйте кнопки автоматичної відправки постів в соціальні мережі, не забудьте додати кнопку соціальної мережі Вконтакте.

5. Увійдіть в Google+ і обов’язково додайте на блозі кнопку Google+, що дозволить Вам і відвідувачам блогу ділитися контентом і рекомендувати його іншим.

6. В пошукову систему Гугл блог додається автоматично через 1-2 дні з моменту реєстрації блогу, але важливо також додати і інші пошукові системи, особливо в Яндекс. Також реєструйте Ваш блог в різних інтернет-каталогах.

7. Скористайтеся гаджетом «Популярні повідомлення», що дозволить не тільки відображати найпопулярніші публікації блогу, але і затримає відвідувача на блозі.

8. Не рекомендується публікувати на блозі багато посилань на зовнішні веб-ресурси, що і знизить рейтинг, і навіть може призвести до блокування блогу за підозри в розсилці спаму.

9. Не розміщуйте на блозі сумнівну рекламу. Як було неодноразово помічено, позиції блогів істотно падають, якщо розміщувати на них сумнівні типи реклами, особливо поп-ап.

10. Заробіток на Google AdSense підключайте тільки тоді, коли на блозі буде понад 20 публікацій і рівень відвідувань досягне, як мінімум, 50 унікальних відвідувачів на добу.

Досягнення висот Вам у веденні блогу на платформі Blogger. Нехай ці прості і нехитрі 10 порад допоможуть Вам в цьому, всіх благ!