Як заробляти на іноземних соціальних закладках

823

Якщо в Рунеті реальний заробіток веб-майстру або блогеру можуть запропонувати тільки 10-15 соціальних закладок, то в Світовому Інтернеті подібним їм нараховуються тисячі. Мало того, існують десятки, якщо не сотні сайтів, які в автоматичному або напівавтоматичному режимі дозволять вам розміщувати анкорные посилання на свій ресурс. Але я б відразу запропонували вам відмовитися від якої-небудь «автоматики» при розміщенні посилань, так як Google (а трафік буде приходити до вас в основному з нього) може звинуватити вас в штучному просування і розповсюдження спаму, і тому відправити під бан.

А раз так, то просувати посилання ми будемо в ручному режим. І для цього нам знадобиться список найпопулярніших соціальних закладок, який я відразу надаємо вашій увазі, вибравши найпопулярніші з усіх:
alltagz.de
bibsonomy.org
blentwell.com
blinklist.com
bringr.com
designfloat.com
dzone.com
familie.oriten.de
fav.oriten.de
folkd.com
furl.net
ho.tli.st
indianpad.com
klickts.de
linkagogo.com
ma.gnolia.com
marlat.de
mister-wong.com
mshare.de
multiply.com
mylinkvault.com
myvmarks.com
newstube.de
searchles.com
simpy.com
spurl.net
url.org
xixxi.de

Далі вам буде потрібен онлайн – перекладач і реєстрація в рекламній службі Google.AdSense. І відразу розповімо про неї. Справа в тому, що ця служба по всьому світу, а тому апріорі є мультимовної, тобто – вона підбирає рекламу не тільки виходячи з мови розміщеного вами контенту, але і по географічній приналежності того, хто приходить на ваш сайт. Тому китаєць побачить рекламу на китайському, німець – німецькою і так далі. Завдяки цьому користувач може клацнути по ній, приносячи вам від 20-30 центів за клік.

Звичайно, можна підстрахуватися, і створити мультимовної сайт, де будь-який контент буде дублюватися мовою, що вас цікавить соц.закладки. Але куди легше розмістити у себе кнопку «перекладач», щоб будь-який користувач міг сам переводити інформацію, що цікавить його. І зробити так, щоб переклад здійснювався з обов’язковою перезавантаженням сторінки – при перезавантаженні з імовірністю 80% колишні російськомовними рекламні оголошення з’являться на потрібному для заробітку мовою – мовою, заданому для перекладу.

З цим ми розібралися. А тому перейдемо безпосередньо до збагну. Суть його полягає в тому, що після реєстрації в соц.закладці ви розміщуєте в ній посилання на ту чи іншу статтю, перевівши її заголовок мовами, виставлений в закладках у режимі «за замовчуванням». Доведено для цього цілком підходить автоматичний переклад, але за умови, що:
1. Відмовтеся від будь-яких деепричастных або інших обертів.
2. Будете писати назву посади (анкор посилання) пропозиціями на 3 слова.
3. Будете використовувати для опису такі слова як «Неймовірно! Дивно! Сенсація! Дізнайся зараз!» і т. д.

Підсумок – витрачаючи всього 2-3 години на постинг в зарубіжних закладках, можна збирати від 50.000 і більше відвідувачів на добу. Непогано! Я вважаю, що більш ніж!

Тепер про те, навіщо нам все це робити. Ті, у кого є досвід заробітку в Мережі, давно зрозуміли, що ми побудували схему конвертації зарубіжного трафіку. А робили ми це, знаючи, що, по-перше, жителі Заходу натискають на рекламу мало не в 15 разів частіше, ніж користувачі з СНД. По-друге, зроблені ними кліки стоять чи не в 20 разів дорожче, ніж з користувачами IP з України або російської глибинки. По-третє, Google.AdSense довіряє їм куди більше, а тому, коли ваш заробіток вона зметнеться до 3-5 тисяч доларів на місяць, у вас не буде ніяких проблем з його виплатами.

Ось і вся схема, скористатися якою може будь-хто. І найцікавіше – скористатися вже сьогодні.