Home Різне 10 порад по роботі з Google AdSense, або як не отримати бан?

10 порад по роботі з Google AdSense, або як не отримати бан?

0
10 порад по роботі з Google AdSense, або як не отримати бан?

10 советов по работе с Google AdSense, или как не получить бан?

Система контекстної реклами Google AdSense є однією з найкращих на ринку реклами в інтернеті, але в той же час AdSense по праву вважається самою суворою і вимогливою системою, заробити бан в якій простіше простого. Аккаунт в Google AdSense можуть заблокувати будь-який момент, особливо тоді, коли цього не чекаєш. Щоб цього не сталося, необхідно дотримуватися певних порад, з якими Ви й ознайомитесь нижче.

1. Не клікати по рекламі, розміщеній на своєму сайті, і нікого не просити робити це – головне правило при роботі з Google AdSense.

2. Не вводьте відвідувачів в оману, змушуючи їх переходити по рекламним оголошенням. Так, якщо рекламний блок буде виглядати як продовження меню сайту, Ваш обліковий запис AdSense може бути заблокований.

3. Суворо заборонено розміщувати рекламу AdSense біля зображень, що може сприйматися відвідувачами як підпис до фото, а Вам може загрожувати баном.

4. Не публікуйте на ресурсі неунікальний контент. Мало того, що це загрожує зниженням в пошукових позиціях, так ще й може призвести до порушення авторських прав.

5. Намагайтеся стежити за якістю трафіку, який переважно має бути пошуковим. Не купуйте трафік і не використовуйте дорвеї.

6. Не варто перевантажувати сайт блоками. Хоч і дозволяється розміщувати 3 блоку з оголошеннями і 3 блоки посилань, не радиться використовувати більше двох блоків кожного виду, особливо, якщо на ресурсі низький рівень відвідуваності.

7. Знайте міру з вихідними посиланнями, достаток яких загрожує неприємностями. Також не радиться обмінюватися посиланнями з так званими фермами посилань.

8. Не намагайтеся маніпулювати пошуковими системами за допомогою клоакинга. І не перестарайтеся з кількістю ключових слів, достаток яких нерідко призводить до сприйняття пошуковим роботом сторінок за спам.

9. Не розміщуйте на web-ресурсі заборонений Гуглом контент, з категоріями якого рекомендується детальніше ознайомитися у правилах.

10. Призвести до бану може і розміщення на сайті разом з рекламою AdSense іншої небажаної реклами, особливо типу pop-up.

Звичайно ж, найчастіше бан в Google AdSense учасники отримують за накрутку кліків і показів, незважаючи на це, про інші причини бана також слід знати. Створюйте сайт для людей і не порушуйте правила – це запорука успіху в AdSense!