Home Ми Вам рекомендуємо Express Finance

Ми Вам рекомендуємо Express Finance

7-19-2018

Навіть у найбільш організованих у фінансовому плані людей виникають невідкладні потреби в грошах. Де ж шукати фінансову підтримку? Банківський кредит або позику у друзів – не завжди найкраще рішення. Адже для отримання кредиту в банку, як правило, потрібно збирати великий перелік документів і довго чекати рішення. А до друзів не буває зручно звертатися, особливо, якщо не хочеться розповідати про цілі, на які потрібні гроші. Хочу порекомендувати взяти кредит в https://expressfinance.com.ua/

Експрес Фінанс – кредитна компанія, яка дозволяє швидко отримати необхідну суму без зайвих пояснень і пред’явлення великої кількості документів. Кредити видаються на будь-які потреби без довідки про доходи, застави та поручителів. Завдяки Експрес Фінанс отримати кредит можливо за кілька хвилин навіть не виходячи з дому, просто сидячи з чашкою чаю перед комп’ютером.

ЯК ВЗЯТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН В УКРАЇНІ В ЕКСПРЕС ФІНАНС КРОК ЗА КРОКОМ:
Виберіть умови
Заповніть заявку і завершіть реєстрацію на Експрес Фінанс
Додайте карту
Підпишіть договір
Отримаєте гроші
Експрес Фінанс

Експрес Фінанс

Експрес Фінанс постійно працює над удосконаленням роботи інтернет-сервісу і компанії в цілому. Завдяки молодому та енергійному колективу вдалося зробити процес оформлення договору достатньо простим для звичайних клієнтів. А найголовніше – вдалося створити такі умови, щоб отримання грошей було можливим в той же день, коли була відправлена заявка.

Подати заявку можна як в офісі компанії, так і за допомогою сайту, увійшовши в Експрес Фінанс і вказавши тільки номер свого мобільного телефону. Після відправки заявки протягом 30 хвилин слід чекати дзвінка оператора. Він попросить вказати інформацію, з допомогою якої можна буде визначити кредитоспроможність клієнта. По завершенню розмови клієнта повідомлять про рішення. Якщо воно позитивне, залишається додати платіжну карту і підписати електронний договір у особистому кабінеті Експрес Фінанс. Гроші будуть перераховані до кінця дня.

Також оформлення договору і отримання грошей можливе в стаціонарному відділенні Експрес Фінанс. Щоб знайти найближчий до вас, потрібно виконати вхід на сайт Експрес Фінанс і зайти в розділ «Відділення», де міститься список всіх міст, у яких є офіси. Натиснувши на потрібний місто, відкриється конкретний адресу установи та години роботи. Для оформлення договору в офісі з собою потрібно взяти тільки паспорт та ідентифікаційний код.

ВИДИ КРЕДИТІВ ОНЛАЙН В ЕКСПРЕС ФІНАНС
Готівкою у відділенні
Безготівковим переказом на платіжну картку
Після підписання договору гроші зазвичай не доводиться довго чекати – в середньому від півгодини до двох годин, але іноді, хоча і дуже рідко, час очікування може тривати до одного дня. Все залежить від навантаження на сервісі, тобто від кількості надісланих заявок та укладених договорів, а також від часу оформлення договору. Якщо договір оформлюється в кінці робочого дня, то гроші приходять на карту на наступний день.

При оформленні кредиту у відділенні час отримання грошей трохи коротше. Адже готівкою кредит видається майже відразу після підписання контракту. Проте, тут слід врахувати час витрачений на дорогу до офісу, а також те, що відділення, на відміну від сайту, працюють тільки з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. Сума, яку можна отримати в Експрес Фінанс – від 1000 до 15 000 гривень, на термін від 7 днів до 15 місяців.

ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН
Платіжною карткою в особистому кабінеті Експрес Фінанс
У будь-якому відділенні компанії
За допомогою терміналів самообслуговування
У відділенні будь-якого українського банку
Піклуючись про своїх клієнтів і намагаючись забезпечити краще обслуговування, сервіс компанії налаштований так, що погашення кредиту можливо практично будь-яким способом з доступних на сьогодні в нашій країні. Така функція введена для того, щоб мінімізувати можливість прострочення платежів по кредитах і допомогти клієнтам зберегти хорошу кредитну історію.

З цією ж метою, згідно з умовами договору, в разі прострочення перші 5 днів не нараховуються штрафи. Якщо клієнт не має можливості погасити кредит, то може скористатися послугою продовження договору, зайшовши в особистий кабінет Експрес Фінанс заплативши тільки нараховані відсотки. Які-небудь додаткові оплати за цю послугу або комісія відсутні.

Також можливе дострокове погашення кредиту, якщо воно прописано в договорі. Оплати приймаються з усіх платіжних терміналів, банківських відділень і, звичайно, погасити кредит можливо картою, попередньо зробивши вхід на сайт Експрес Фінанс або відвідавши офіс компанії.

ОПИС ЕКСПРЕС ФІНАНС
Експрес Фінанс видає кредити онлайн і кредити готівкою з 2014 року. Саме тоді вона була зареєстрована Нацкомфінпослуг як товариство з обмеженою відповідальністю Мікрокредитний центр БМ. За ці 4 роки компанія часто займала перші місця в кредитних рейтингах. В даний час вона входить в число найбільших і найбільш вигідних кредитних компаній України. Таких результатів вдалося досягти завдяки удосконаленню сайту компанії, збільшенню суми і терміну кредитів, а також зниження процентної ставки.

Переваги і недоліки кредитів онлайн Експрес Фінанс:
ПЕРЕВАГИ:
Високий відсоток прийняття заявок
Розгляд заявки протягом 30 хвилин після реєстрації на Експрес Фінанс
Можливо отримати кредит розміром до 15 000 гривень
При простроченні платежу до 5 днів не нараховуються штрафи
Термін і суму кредиту вибирає клієнт
НЕДОЛІКИ:
На отримання грошей іноді потрібно чекати добу
Можна отримати тільки один кредит
ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ЕКСПРЕС ФІНАНС – ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ
Експрес Фінанс – це фінансова установа, що надає тільки якісні послуги кредитування. Компанія постійно працює над вдосконаленням свого сервісу і умов кредитування. З основних переваг варто згадати про високу сумі кредиту – 15 000 гривень, яку можуть отримати всі повнолітні громадяни України, незалежно від їх доходів і наявності офіційного працевлаштування. А також, не менш важливе значення має термін, на який можна отримати гроші, Експрес Фінанс він становить від 7 днів до 15 місяців.