Десять прикладів вражаючих проектів, які створили молоді та цілеспрямовані люди в ранньому віці

792

Сучасні технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Сьогодні просто неможливо жити без мобільного пристрою, комп’ютера і інших девайсів. Але в основному використання різних технологій зводиться до єдиної мети – доступу до Інтернету. Діти з раннього віку вже сидять перед комп’ютером. Звичайно, можна припустити, що ваша дитина сидить у соціальних мережах, таких як «Вконтакте», «Однокласники», «Facebook», грає в комп’ютерні ігри, завантажує і коментує смішні фотки, переглядає відео, одним словом, знаходить в Інтернеті всі відповіді, навіть ті, які йому знати ще рано.

Але можливий і інший поворот сюжету. Ваша дитина може заглибитися в процес створення програм або ігор. А в майбутньому він може отримати небувалу славу і заробити величезні статки.

У приклад можна поставити творця Facebook Марка Цукерберга. Він здивував не тільки своїх батьків і звалив на повал друзів на початку XXI-го століття, коли, здавалося б, людство вже нічим не вразити. Цей хлопець довів, що досягти небувалих висот можна дуже швидко, якщо у вас є талант, ідея, віра в свої сили і ви готові віддатися роботі повністю, відмовившись навіть від сну. А вік і досвід в цьому прагненні зовсім не мають значення. Але, все одно існує громадське помилкова думка, що стартапери – це звичайні першокурсники, яким батьки купили айпади. А на практиці вже доведено, що стартапери кілька старше.

Але повернемося до підліткам, адже вони теж можуть заробляти солідні суми грошей. У цьому їм допомагає Інтернет, адже підростаюче покоління знає його від і до. Пропонуємо вам досить цікаву добірку десяти блискучих проектів, розроблених молодими людьми в досить ранньому віці.

Ешлі і Куоллс whateverlife.com

Ешлі в чотирнадцять років зуміла розробити спеціальний сайт під назвою WhateverLife.com тільки для розваги. Це був 2004 рік і багато підлітки створювали свої сторінки на популярному MySpace. Але вони не вміли і не знали, як прикрасити свою сторінку. Ешлі почала викладати розроблені нею теми в інтернеті: рожевий фон, блискучі сердечка, різноманітні метелики, цитати про кохання – усе, що так подобається дівчаткам в її віці. І це принесло успіх. Багато підлітків стало відвідувати її сайт, а Ешлі почала отримувати хороші суми грошей від реклами. На першому чеку вже була солідна сума в $2700, потім кожен наступний чек приносив все більше грошей. Через три роки вона зуміла отримати свій перший мільйон, але це тільки початок у її кар’єрі. Щоб і далі розвивати свою діяльність, дівчинка залишила школу.

Десять примеров потрясающих проектов, которые создали молодые и целеустремленные люди в раннем возрасте

Так як 60% заробітку від реклами належить Google AdSense, користувачі можуть використовувати всі ігри і програмами ресурсу абсолютно безкоштовно.

Девід і Катерина Кук і myyearbook

Девід і Катерина Кук, під час навчання в останніх класах, у 2005 році створили нову соціальну мережу під назвою MyYearBook. Через три роки вони уклали угоду з компанією Arkadium, яка займається розробкою ігор і з’явилася нова можливість приємно проводити час, граючи в flash-іграшки. Потім на цьому соціальному сервісі стало можливим переписуватися в зручному real-time чаті для учасників команд.

Десять примеров потрясающих проектов, которые создали молодые и целеустремленные люди в раннем возрасте

Соціальна мережа Orkut посіла третє місце серед інших у Сполучених Штатах Америки. Заробіток здійснювався в основному від реклами, за допомогою використання віртуальної валюти для ігор і від платних підписок. Після чотирьох років існування компанія отримала $20 мільйонів. А в 2011 році Quepasa її купила за $100 мільйонів.

Девід Карп і Tumblr

Дэвид Карп и Tumblr

Девід Карп є творців і директором відомої блогової платформи Tumblr. Девід дитинство провів на Манхеттені, часто міняв школи і в результаті отримав освіту вдома. Вже в 14 років він стажувався у Френка Сейберта, популярного теле продюсера і аніматора. Далі в проекті «UrbanBaby» для молодих батьків він був відповідальний за роботу програмного забезпечення. Вже в 19 років він зробив унікальну платформу для мікроблогінгу. На думку журналу BusinessWeek, коли йому було 22 роки, його визнали кращим підприємцем у сфері IT технологій. Його сервер став дуже відомим. Компанія ComScore підрахувала, що в липні 2011 року блоґова платформа Tumblr об’єднала 13 мільйонів користувачів. А в жовтні цього ж року сам президент США завів там свою сторінку.

Антон Володькін і hypem.com

Антон Володькін в 17 років створив Hype Machine – агрегатор музичних блогів. Він працював у відомій компанії Brainlink, де можна було відпочити під музику. Одні і ті ж композиції незабаром набридли, а пошук новинок був дуже довгим і складним процесом. І тут Антону прийшла ідея створити технологію, завданням якої буде пошук музики в мережах Інтернету. Але сам пошук буде відбуватися не на блогах лейблів і артистів, адже це не вимагає особливих витрат. Так і виник агрегатор музичних блогів.

Антон Володькин и hypem.com

Проект став дуже популярним. За місяць він налічує більше ніж мільйон користувачів. У січні 2010 року відбулося об’єднання з SoundCloud. У користувачів з’явилася можливість мати відкритий доступ до нових треків лейблів.

Блейк Росс і Mozilla Firefox

Блейк Росс и Mozilla Firefox

Росс вже є героєм свого покоління у свої 24 роки. У 10 років він розробив свій перший сайт. У 2004 році завів дружбу з Дейвом Хевіттом у відомій компанії Netscape, де вони разом працювали. Друзі разом створили всіма відомий браузер Mozilla Firefox, коли Блейку було 15 років. Зараз він і далі працює в Mozilla Foundation, але на цьому не зупинився і працює над новими задумами. Популярність Mozilla Firefox говорить сама за себе, адже він вважається другим браузером в світі і поширюється абсолютно безкоштовно.

Джульєтт Бриндак та missoandfriends.com

Джульєтт Бриндак – 20-річна студентка, учениця Вашингтонського університету одночасно керівник розважального сайту Missoanfriends.com., розробленого для дівчаток підлітків. У проекті представлені ігри, тестові завдання, чати, але найбільше всім подобається віртуальна героїня Міс О. Серед популярних сайтів для дівчаток Missoanfriends займає третє місце в цьому рейтингу.

Джульетт Бриндак

До свого успіху Джульєтт почала йти ще в 10 років, коли вперше створила свою героїню Міс О. Її подругам сподобалася дівчинка, і тоді виникла ідея створити ресурс для друзів у мережах інтернету. Зараз сайт став дуже відомий, мільйони людей заходять на нього щодня. Джульєтт керує своєю компанією, де всього 10 чоловік, і одночасно отримує освіту. Її героїню вже оцінили в 15 мільйонів доларів США.

Андрій Терновський та chatroulette.com

Андрій Терновський, звичайний московський школяр, який зумів самостійно, сидячи перед своїм домашнім комп’ютером, створити за три дні мега сервіс під назвою Chatroullete. Цей ресурс дозволяє в режимі відео чату спілкуватися з незнайомцями по всьому світу. Сервіс справив великий фурор на Заході в 2009-2010 роках. І тільки коли став набирати популярності в Росії, з’ясувалося, ким є його творець.

Андрей Терновский и chatroulette.com

Тоді почалася справжня гонка за хлопцем. Його стали запрошувати в Європу, а інвестори були готові піти на будь-які умови, аби зробити вкладення в проект. Але він відмовився від будь-якого роду інвестицій, хоча потім і пошкодував. Зараз Андрій заробляє тільки на рекламі $1500 в день.

Леанна Арчер і leannashair.com

Леанна Арчер и leannashair.com

У американки Леанны Арчер в 11 років виникла ідея продавати косметику власного виробництва через інтернет. Поштовхом були компліменти, які вона постійно отримувала з приводу своїх волосся. Вона користувалася масками і шампунями тільки з натуральних компонентів. І це, на перший погляд, звичайна справа в сфері продажів, дало їй колосальний успіх. Сьогодні їй 13 років, а вона вже заробляє близько 180 000 доларів в рік. Якщо проводити порівняння з іншими учасниками нашого списку — це не дуже багато, але у Леанны ще все попереду.

Адам Хілдред і dubit.co.uk

Адам Хілдред є засновником самого відомого молодіжного сайту у Великій Британії під назвою «Dubit Limited». Підліток заснував свій проект, коли йому було всього 14 років. Сьогодні 26-річний Адам є директором Youth Marketing Agency, яке дає консультації відомим брендам про те, що потрібно для просування товарів для молоді.

Адам Хилдред и dubit.co.uk

Адам вже давно не покидає списки найбагатших людей Великобританії. У 2004 році він був в рейтингу двадцяти найбагатших і найвпливовіших підлітків країни. У 2008 році отримав 23-е місце в сотні найбагатших британців за версією Sunday Times. Але Адам продовжує жити звичайним життям, і як все робить безглузді вчинки. Так, в 2003 році його заарештували за те, що він був за кермом автомобіля в нетверезому стані.

Роберт Ней і Bubble Ball для iPhone

Роберт Нэй и Bubble Ball для iPhone

Роберт Ней, школяр 14 років, на канікулах під Різдво створив забавну гру Bubble Ball для iPhone. І вже в наступному місяці іграшка стала неймовірно популярною і навіть отримала перше місце в магазині iTunes. Її завантажили приблизно 2 мільйони разів. Але далі — більше. Іграшка набрала таку популярність, що кількість завантажень перевалила за 10 мільйонів.
На відміну від всіх інших героїв цього списку, Роберт не заробив на своєму відкритті ні копійки, адже він поширює гру абсолютно безкоштовно і відмовив усім потенційним покупцям. Але його робота зробила великий внесок у створення платформи для мобільних ігор. Платформа Corona SDK стала першою серед інших мобільних платформ і це говорить про багато що.