Деякі поради майбутньому видеоблогеру

922

Останнім часом в мережі Інтернет стає все більше можливостей для творчості, так і для заробітку. Зокрема, багато користувачі ведуть не тільки звичайні блоги, але і створюють свої канали на такому сервісі, як YouTube, де регулярно викладають ролики на різні тематики і розповідають про свої хобі, події, проблеми, подорожах і не тільки. Як відомо, згаданий відеохостинг дає можливість користувачам монетизувати свій відеоконтент. І якщо добре розкрутити канал, то цілком можливо отримати другу зарплату. Нижче ми розглянемо трохи, що повинен враховувати початківець видеоблогер.

Насамперед, необхідно визначитися з тематикою публікуються відео. Бажано, щоб контент був унікальним і цікавим. Звичайно, це не означає, що не можна торкатися тем, яким вже присвятили свій час інші блогери, але тоді слід розглянути ті ж факти і речі хоч трохи з іншого боку. Головне, не повторювати вже сказане, інакше нічого хорошого з цього не вийде. Наприклад, ви можете розповідати про свої подорожі, про те, що купили і які бренди віддаєте перевагу. Або ж ви можете зайнятися оглядами якої-небудь техніки, якщо добре в ній розбирається. Можна знімати і відео уроки — бажано, знову ж таки, найбільш унікальні.

Не буде зайвим і красиве оформлення каналу, а також створення стильних заставок до кожного відео. Останні ж бажано знімати на якісну відеокамеру. Підійде для цих цілей і хороший фотоапарат, особливо, звичайно, дзеркальна. Також потрібно подбати про якісний звук, щоб користувачі не були змушені робити гучність на всю потужність і прислухатися до вас. Вас повинно бути добре чутно при стандартній налаштування гучності. Так що радимо подумати про покупку зовнішнього мікрофона.

Далі ми хотіли б торкнутися теми коментарів до ваших відео. Будьте готові до негативних повідомлень, до агресії і навіть погроз, а також до створення фейкових акаунтів з вашим зображенням і ім’ям. Не приймайте це близько до серця, з цим стикається практично будь-активний блогер. Будьте готові і до так званих дизлайкам. З людьми, залишають образи, краще не вступайте в діалог, а просто заблокуйте їх і видаляйте їх негативні коментарі. Ваша мета — зберегти свою аудиторію — тих, хто на вас підписаний і кому подобаються ваші відео, а не розбиратися з незадоволеними. Краща реакція на провокації та образи — відсутність такої. Пам’ятайте про це. Розглядайте весь негатив, який є в мережі Інтернет, просто як неминучу статистику.

Позитивно ставитеся до конструктивної критики, де наводяться аргументи і відсутні образи. Можливо, деякі люди, вас критикують, помітять реальні ваші помилки і дозволять вам їх виправити.

Також чекайте, що, якщо ваш канал буде дуже популярним, вас почнуть іноді впізнавати навіть на вулиці. Погано це чи добре — вирішувати вам. Ми вас заздалегідь про це попередили.

Також порадимо вам поставитися до цієї справи не як виключно до заробітку. Насамперед, займайтеся творчістю, не думаючи про гроші. Розповідайте про те, що вам дійсно цікаво. Гроші з’являться, якщо ви будете виконувати дані правила. Користувачі, підписані на ваш канал, не повинні вас підозрювати в тому, що ви все робите заради грошей. Наприклад, не варто публікувати в описі відео номери своїх електронних гаманців з проханням допомогти на розвиток каналу. Не варто випрошувати лайки. Просто діліться з людьми своєю інформацією, враженнями або ж робіть незалежні огляди якої-небудь продукції — так, щоб це не було схоже на рекламу. Нагадаємо, що реклама — це саме перерахування плюсів, без згадки недоліків і інших особливостей. Так що ваша задача, якщо ви вирішили зайнятися оглядами техніки, розглянути її без упереджень, з точки зору звичайного споживача.

Враховуйте, що ваш відеоблог буде віднімати у вас пристойно часу. Спершу ви витратите час на запис відео, далі вам доведеться це відео обробити, вставити, можливо, заставку, завантажити на YouTube. Відповідати на коментарі користувачів дуже бажано, за винятком, звичайно, образ, що ми вже розглянули трохи вище. На все це потрібен час, але якщо ви все будете робити правильно, воно стане окупатися. Заробляти на своєму хобі — це навіть дуже добре, повірте!

Звичайно, ми не розглянули цю тему на всі сто відсотків, але основні поради ми вам дали. Побажаємо вам успіхів і швидкого розвитку вашого каналу, спасибі за увагу!