Коментарі Вконтакте на вашому блозі WordPress

797

Соціальні мережі щільно увійшли в наше життя, в наш час досить важко знайти людей, які б не чули про контакт. Дуже велика кількість народу відвідують цей сайт, ставлять лайки, коментують фотки, статті, статуси і т. д. Людина прочитавши статтю, і захотів залишити свою думку, побачивши так знайоме віконце обов’язково прокоментує статтю.

Давайте розглянемо яку користь цей віджет нам принесе.

1. Кількість коментарів на сайті.

Відвідувачі на вашому сайті стануть більш активно і ефективно коментувати сайт, так як зробити це через форму контакту набагато зручніше і швидше, ніж через стандартну.

2. Посилання на ваш блог.

В коментарях є значок “відобразити на сторінці за замовчуванням активований.
Далеко не всі коментують значок помітять, і на їх сторінці з’явиться посилання веде на ваш блог, по якій можуть перейти інші користувачі контакту. Приміром знайомі коментатора вашого блогу побачивши посилання у себе в новинах, і зацікавившись клікнуть, а з цього ми отримаємо приплив відвідуваності.

3. Кількість відвідувань.

Чим більше число таких коментарів, тим більше шанс відвідування вашого сайту новими людьми, які згодом можуть стати і передплатниками активними читачами. Так-же буде збільшуватися кількість друзів в контакті і передплатників у групі VK.

4. Простота і зручність.

Встановити легко і просто на будь-движок. Коментарі Vkontakte зручно модерувати, для цього всього лише тиснемо «Адміністрування» де можемо переглянути всі коментарі, повидаляти спам, і в разі необхідності відправити в бан особливо злісних. До речі про спам, при розміщенні посилання в коментарі потрібно заповнити капчу. Тому можна не побоюватися автоматичного спаму.

Більш детально про плюси ви зможете прочитати на сторінці віджета. А чи є мінуси в коментарів від контакту?

Коментувати можуть лише ті, хто зареєстрований Vkontakte! Однак особливим мінусом це не є так як там зареєстровано величезну кількість народу. Так-же до мінусів можна віднести те, що коментарі зберігаються в базі даних контакту, і видаливши віджет втратимо ці коментарі.

Отже давайте розглянемо як встановити коментарі Вконтакте на WordPress.

Для початку вам потрібно перейти на сторінку віджета Тисни Сюди, і бачимо ось таку форму яку заповнюємо.

Добавление комментарии Вконтакте в блог на WordPress

Вибираємо необхідну нам ширину мультимедійного блоку, кількість нових коментарів та інше. Якщо точно не знаєте, що ставити, то в цьому немає нічого страшного потім можна буде дуже просто відредагувати його або зробити якісь коригування. Нижче вам буде дано спеціально згенерований код, який потрібно вставити у файли вашої теми.

Приклад: