Поздоровлення в прозі молодому чоловікові з днем народження

853

Тут можна відшукати вітання молодому чоловікові з днем народження. Нові тексти і привітання своїми словами, а також побажання з приколами для чоловіка на день народження. Привітайте прозою дуже прикольно.
***

Вітаємо тебе з днем народженням! Хочемо ми побажати достатку більшого, богатирського здоров’я, розуму і сміливості, відваги, честі, купити машину своєї мрії, побудувати будинок, виконати те, що виконати, раніше не виходило. Сьогодні прекрасний привід, щоб зібратися за столом і сказати теплі слова тобі. Нехай очі твої сяють щастям, обійдуть твої біди й прикрощі, за святковим столом зібралися вірні друзі, багато приємних слів вони скажуть тобі. У затишному будинку, у теплі, щоб тебе чекали дружина і діти, частіше приїжджав до близьких, не забував про батьків, не сумуй, не засмучувався. Якщо щось не вийде, більше відпочивай, приїжджай на природу, спілкуйся з друзями, залишайся молодим, веселим, запальним, душею компанії. Нехай в твій дім оселитися надія, радість і любов.

***

У цей приємний і осінній день. Бажаємо, щоб ти був у гарному настрої, не завжди буває все гладко і виходить все, як ти хочеш, ти зайнятий турботами заробітку грошей, зовсім себе не жалієш, іноді, з роботи приїжджаєш пізно. Як хочеться тобі побажати – здоров’я міцного, не засмучуватися, назустріч лиху, негодам йти, високо піднявши голову. Як багато означає слово «Чоловік» – ти сильний, сміливий, відповідальний, ти завжди знайдеш потрібні слова, підтримаєш і взбодришь, не обділяєш увагою і турботою свою сім’ю: дружину і синів. Бажаємо більше позитиву, менше негативу, бід та смутку, посміхайся частіше, радуйся, смійся, ти гідний кращого. Нехай вдома чекає тебе затишок і теплу вечерю, дружина і сини завжди зустрічають біля порога з роботи, взаєморозуміння, ніжних слів.

***

Як не порадіти за тебе в день твого народження. Ти приклад чоловіка. Для тебе, Коханий, накритий цей святковий стіл, ти для нас дуже важливий, ми тебе дуже любимо. Діти, сини, близькі друзі, улюблена сім’я – всі вони живуть для тебе. У тебе сьогодні багато турбот, а проблем чимало, ми завжди все розуміємо і підтримуємо тебе. Ти гордо піднявши голову йдеш, не страшні тобі невдачі, біди, печалі, ти для нас незамінний. Люблячий син, чоловік, батько і дядько – ти наша надія, наше все. Ради ми в ті рідкісні хвилини, коли ти вдома, з тобою так комфортно, затишно і тепло, нам з тобою дуже пощастило. В цей день хочемо побажати богатирської сили, витримки чоловічий, впевненості у майбутньому і завтрашньому дні, щастя в родині, більше відпочивати, не засмучуватися, радіти.

***

Чоловік – слово незвичайне, сильне. Але не кожного можна назвати словом «чоловік, не кожен гідний цього високого звання. Як важко чоловікам, вирішувати проблеми, стримувати сльози, подбати про сім’ю, про те, щоб діти були ситі, будинок побудувати, назбирати грошей. Ти – сім’янин, люблячий батько, син, щедрий дядько, відданий друг. Ми так любимо тебе. У затишному будинку чекаємо тебе, як добре, коли ти поруч з нами. Тобі тяжко, але ти справляєшся з труднощами. Хочемо ми побажати в день народження, щоб тобі завжди щастило, класно жилося, щоб частіше на вихідних був дома, не засмучувався, не сумував, любив свою сім’ю, богатирського здоров’я та сили дивовижною, бути позитивним, стати прикладом для сина, дочки, племінників.

***

Турботливий, сильний, розумний, мужній – це все про тебе. Ти – відданий і вірний друг, співробітник і колега, твоє надійне чоловіче плече, твоя допомога до місця. Немає нічого приємніше, ніж проводити час з тобою, з люблячим сином, молодим людиною і класним другом. Таким і залишайся, ти нам дуже подобаєшся таким. Дружба, тверде слово – ти чоловік, основа сім’ї. Бажаємо тобі більше друзів, щастя, протистояти невдачам, будинок побудувати, завести сім’ю, діточок побільше, ніколи не сумувати. Нехай опорою тобі буде твоя сім’я, поруч будуть друзі, обійде пороги твого будинку невдачі, горе та поневіряння. Навещай батьків. Ти сім’ї відрада, а твоя усмішка – найдорожче для нас, коли приїжджаєш додому ми завжди раді тобі.

***

Ти молодий, красивий, перспективний, активний, позитивний, розумний, креативний і найкращий, веселий і радісний, щасливий. Бажаємо в день народження, щоб щастя постукало у твої двері, не нудьгуй, не віддавай весь вільний час турботам. Щоб тривоги забули дорогу в твій дім, щоб негаразди і печалі не зустрічали тебе біля порога, щоб тобі щастило по життю, а удача супроводжувала в будь-якій справі, щастя, зустріти кохання свого життя, з честю віддати борг Батьківщині. Хоробрості, сили, розуму, здоров’я, усмішок і сміху, у будь-якій справі успіху. Більше вдома бувай, приїжджай до рідним і близьким частіше, ти – наша гордість, наше щастя, удачі, успіху, радості і сміху, позитивного настрою, виконання всіх бажань.

***

Самий гарний, самий дивний, самий винятковий, самий улюблений – ці слова про тебе, дякуємо долі за тебе. Ти схожий На батька, мужній, сильний, відповідальний – ви в цьому дуже схожі. З самого дитинства ти поважав жінок, захищав сестричку, в образу не давав її нікому. Для неї – захисник, чоловік і брат. Бажаємо щастя тобі. Частіше будинку бувай, радуйся, не сумуй. Відповідальність, тверде слово твоє, честь – це вірні слова, це про тебе, про наше сьогодення чоловікові. Здоров’я міцного, кохання і везіння, удачі, здійснення мрій, зустріти нових людей, знайти друзів, не втратити віру в себе, не забувати про рідних і близьких, завжди вірити в краще, прагнути до задуманого, боротися за власне щастя.

***

В цей день прийми ти привітання. З днем народження тебе! Побажаємо ми здоров’я, виконання бажань, не втратити віру в себе. Найкращий подарунок для нас – твої щасливі очі, відпочивай, посміхайся, не засмучуйся через дрібниці, нехай виконуватися твої мрії. Хочеться побажати тобі завжди вдалою дороги, вірного ангела-хранителя, який би оберігав тебе від бід, перемог, а не поразок на життєвому шляху. Як приємно усвідомлювати, що ти виріс, що перед нами сильний, розумний чоловік, майстер своєї справи, який зможе і будинок побудувати і щось змайструвати.

***

***

Прикольні поздоровлення чоловікові з днем народження на телефон