Прикольні поздоровлення коханої своїми словами

430

Тут знаходяться прикольні поздоровлення коханої своїми словами. Зробіть подарунок коханій, виберіть у нас жартівливі і красиві своїми словами привітання до Дня Народження. Самі прикольні тексти для коханої дівчини.
***

Деякий час тому, на мій превеликий щастя, в моєму житті з’явився ангел, який змусив мене зовсім по-іншому поглянути на цю життя. Я зрозумів, як багато всього випускаю з уваги, скільки всього просто не помічаю, а адже це все настільки цікаво. Любимка моя, дякую тобі за те, що ти просто відкрила мені очі на все це. Моє життя стала набагато цікавіше, тому що моя красуня взяла контроль у свої руки. Зараз моє життя настільки насичена і цікава, що я просто не перестаю дякувати тебе. Люба моя, сьогодні твоє свято. Я знаю, як сильно ти любиш це свято, як довго ти до нього готувалася, тому запевняю тебе, що сьогодні все пройде саме так, як ти хочеш. Кохана моя, я хочу сказати, що неймовірно пишаюся тобою, тому що ти ніколи не перестаєш працювати над собою. Ти весь час навчаєшся, розвиваєшся, рухаєшся вперед. Ти у мене справжня розумниця! Навіть не думай про те, щоб зупинятися на досягнутому.

***

Настала моя черга привітати нашу дорогу іменинницю. В першу чергу я, звичайно, хочу побажати тобі, моя любимка, здоров’я. Я думаю, що важливіше цього нічого не може бути. Я хочу, щоб моя сама неймовірна і єдина як можна рідше хворіла, тому що їй це зовсім не йде. Ще мені хочеться неодмінно побажати тобі, щоб всі твої бажання і мрії скоріше справдились. Кохана моя, знай, що я завжди буду підтримувати тебе, буду допомагати тобі. Я тебе люблю настільки сильно, що іноді навіть боюся уявити наскільки. Мені дуже хочеться завжди бути поруч з тобою, щоб оберігати тебе, захищати і не давати в образу. Ти в мене просто унікальна, така жива і справжня, в тобі немає ніякої награності, ти не вмієш брехати, не вмієш перебільшувати. Повір, що зараз це велика рідкість, тому я прошу тебе, ніколи не змінюватися. Будь такою, яка ти є зараз.

***

Хочу привітати свою незвичайну і саму улюблену дівчину з її Днем народження. З твоєю появою моє життя набуло сенсу, тому що я зрозумів, що дуже хочу створити сім’ю, але саме з тобою. Я хочу, щоб ти була моєю дружиною, щоб ти подарувала мені діточок. Я ніколи до цього не був таким сентиментальним, але ти повністю змінила мене, за що я тобі дуже вдячний. Я вітаю тебе, моя неймовірна! Будь самої найщасливішу і здоровою, а я зроблю все для того, щоб у твоєму житті було все так, як ти хочеш. Обіцяю, що ти ніколи і ні в чому не будеш потребувати. Я хочу привітати твоїх дорогих батьків з цим прекрасним днем. Я бажаю їм міцного здоров’я та довгих і щасливих років життя. Спасибі їм за те, що подарували цій планеті таку чарівну і милу дівчину. Зі святом тебе, моя незвичайна і найулюбленіша дівчинка. Люблю тебе!

***

Сьогодні один з моїх найулюбленіших свят, тому що саме в цей чудовий денечек двадцять років тому народилась моя дівчина. В першу чергу хочу привітати твоїх батьків і сказати їм спасибі за таке незвичайне диво, яке зараз ніяковіє від моїх слів. Любимочка моя, я вітаю тебе з твоїм святом. Я обіцяю, що зроблю все для того, щоб ти була щаслива, кохана і успішна. Тому хочу побажати тобі лише здоровьица міцного. Звичайно, я буду стежити за тим, щоб ти тепло одягалася взимку, не знімав шапку і рукавички, але все ж додаткове здоров’я нікому не завадить. Знай, що я готовий підтримати тебе в будь-якій ситуації, допомогти і підказати, якщо у тебе будуть які-небудь труднощі і проблеми. Я візьму все це на себе, тому що така тендітна і мила дівчина просто не повинна сама займатися рішеннями проблем. Зі святом, мила!

***

Я вважаю себе справжнім щасливчиком, тому що поряд зі мною така прекрасна, добра і мила дівчина. Кілька прекрасних років тому я закохався так, що мені здавалося, що якщо я не досягну її уваги, то моє життя ніколи не буде мати сенсу. Але вона відповіла мені взаємністю, а зараз я вітаю її в черговий раз зі святом! Кохана моя, мені здається, що немає в світі таких слів, завдяки яким я можу висловити все те, що відчуваю до тебе. Це сама справжня і чиста любов, про яку так багато говорять і пишуть. Мені пощастило, бо я ще й відчуваю цю любов. Моя дорога, я вітаю тебе з святом і бажаю тобі завжди залишатися ось такий, яка ти є зараз. Я хочу, щоб ти завжди усміхалася, тому що така красуня просто не має право сумувати та плакати. Повір, що я зроблю все, що в моїх силах, для того, щоб ти була найщасливішою.

***

Дівчинка моя неймовірна, вітаю тебе з твоїм святом! Я досі не можу усвідомити те, що поряд зі мною така красуня й розумниця, яка є для мене справжньою бойовою подругою. Ти вмієш підтримати і вислухати, завжди даси раду і налаштуєш на продуктивний лад. Повір, що я зроблю все для того, щоб ти завжди була щаслива. Від тебе вимагається тільки те, щоб ти ніколи не хворіла. Я бажаю тобі самого міцного здоровьица, любимочка. Спасибі тобі за те, що ти є в моєму житті, спасибі за те, що ти саме така. Ти абсолютно чистий і справжній ангел, який ніколи і нікого не образить, не кине в біді. Я бажаю тобі, кохана, виконання всіх бажань, реалізації всіх планів та ідей, яких у тебе просто величезна кількість. Сьогоднішній день стане одним з найбільш пам’ятних у твоєму житті. Я тебе дуже сильно люблю.

***

Кожна людина потребує спорідненої душі, якій дуже часто виступає його друга половинка. Точно так само і в мене, тому що моя рідна дівчинка – моя сама близька і рідна душа. Любимка моя, я хочу привітати тебе від усієї своєї душі з Днем народження. Ти з’явилася в моєму житті не так давно, але встигла завоювати моє серце так, що я просто не уявляю, як же я раніше жив без тебе. Ти в мене просто чудова, така добра і чуйна, що іноді мені навіть стає страшно за тебе, тому що ти допомагаєш абсолютно всім. Любимочка моя, я хочу, щоб ти ніколи не змінювалася, тому що твоя щирість тебе унікальною. Я тебе дуже сильно люблю, моя принцеса! Пам’ятай, що заради тебе я готовий на все, бо я хочу, щоб ти була найщасливішою. Мені для тебе абсолютно нічого не шкода, моя дорога. Ти повинна бути самою щасливою.

***

***

Прикольні привітання з днем народження улюбленої на телефон