Ремонт iPhone 11 Pro Max

1-26-2020

Картинки по запросу Ремонт iPhone 11 Pro Max

Максимальна комплектація, неймовірний функціонал, стильне дизайнерське оформлення – користувачі дуже довго чекали цього релізу апарату. шедевр, який підкорив багатьох своїми можливостями. Незважаючи на інноваційні рішення – поламки є частиною експлуатації будь-якого пристрою. Також хочемо вам порекомендувати https://tehnic.com.ua/items/remont-apple-iphone/remont-iphone-11-pro-max

Враховуючи статус смартфона, вартість комплектуючих – довіритися можна лише досвідченим професіоналам, готовим справлятися зі своїм завданням своєчасно, якісно.
Нова камера має на увазі використання відразу трьох об’єктивів, це потрійний шанс на розбите скло.
Завдяки своєчасній діагностиці, а також відновлення, можете позбутися від будь-яких проблем, пов’язаних з функціоналом вашого пристрою.
Встановлюємо нові комплектуючі, збираємо телефон назад.
Майстерня приймає пристрою з будь-якими типами пошкоджень, завдяки інноваційним інструментів, набору комплектуючих, величезному досвіду, справляємося з поставленими завданнями. Сепаратори, вакуумні камери, ліцензійний герметик – це справжня необхідність при роботі з пристроями такого високого рівня. Завдяки комплексному підходу, готові надавати клієнтам офіційні гарантії.

Залишена заявка ні до чого вас не зобов’язує. Діагностика безкоштовна для вас, навіть якщо ви відмовитеся від ремонту.
При зверненні до неофіційні сервісні центри ви ризикуєте своїми грошима і Айфоном. Тим більше це стосується виклику майстра на дім.
Після такого “ремонту” ваш телефон пропрацює в кращому випадку місяць. Далі вам доведеться платити за повторні роботи або купувати новий смартфон. Гарантії такі фірми і приватні майстри дають мінімальні.
Рекомендуємо звертатися тільки офіційні сервісні центри. Називаємо терміни і вартість ремонту.
Ремонтні роботи проходять згідно з термінами від 15 хвилин до 3 днів.
Персональний менеджер повідомляє Вам про готовність ремонту.
Перевіряєте, чи все в порядку.
Старші майстри з досвідом роботи з Apple від 7 років.
Я переконаний, що у ремонті техніки найголовніше — це надійність у всьому: у виконуваних роботах, в запчастинах, термінах, гарантії. Професійні майстри працюють на сучасному діагностичному обладнанні і користуються надійним інструментом.
Залишена заявка ні до чого вас не зобов’язує. Діагностика безкоштовна для вас, навіть якщо ви відмовитеся від ремонту.
Залишена заявка ні до чого вас не зобов’язує. Надані дані на сайті мають інформаційний характер і не є публічною офертою.