Home Створюмо свій блог Статті для сайту, якими вони повинні бути?

Статті для сайту, якими вони повинні бути?

0
Статті для сайту, якими вони повинні бути?

Статьи для сайта, какими они должны быть?

Як правильно писати статті для сайту

Користувачі приходять на сайт в пошуках необхідної їм інформації, і тому завдання кожного власника web-ресурсу – розміщувати на сайті такий контент, який задовольняє потреби відвідувачів. Як правило, основний вид контенту – це текст, простіше кажучи, статті, з яких відвідувачі і живлять конкретну інформацію. Як правильно писати статті для сайту? Якими вони повинні бути? – Про основні параметри, яким повинні відповідати публікуються статті, і поговоримо нижче.

1. Насамперед, це повинен бути унікальний текст, який або куплений, або написаний Вами особисто. Зрозуміло, не потрібно копіювати контент з інших джерел.

2. Важливо писати статті без помилок, що завжди кидається в очі і дратує деяких прискіпливих відвідувачів.

3. Текст публікується статті необхідно структурувати, розбиваючи на невеликі абзаци, виділяючи основні моменти, використовуючи нумерацію і підзаголовки.

4. Ваша стаття повинна бути цікавою і корисною, інакше це викличе гнів відвідувача, який витратив час на читання «порожній» статті.

5. Один з важливих параметрів – читабельність тексту. Це означає, що стаття повинна легко сприйматися відвідувачами. Пишіть просто і зрозуміло, щоб текст можна було читати, як кажуть, на одному диханні.

6. Намагайтеся писати чітко, коротко і по темі. Якщо є така можливість, пишіть про своєму власному досвіді, що завжди є цінною та унікальною інформацією.

7. Має найважливіше значення заголовок статті, який повинен привертати увагу відвідувачів і бути оригінальним.

8. Розміщуйте зі статтею зображення, аудіо або відео по темі, що не тільки привертає увагу відвідувачів, але і в деякій мірі підтверджує і доповнює текстовий матеріал.

9. Намагайтеся при виборі теми і в процесі написання статті орієнтуватися, насамперед, на потреби аудиторії сайту. Подумайте, в якій більше інформації потребують відвідувачі, що їм буде цікаво?

10. Бажано, щоб стаття містила в собі ключові слова та фрази, за якими здійснюється просування сайту в пошукових системах. Але знайте міру і пам’ятайте, що статті Ви пишете для людей, а не для пошукового робота.

Ідеальна стаття для сайту – це 10 перерахованих вище моментів, на які необхідно орієнтуватися власникам сайту при замовленні, купівлі або написанні статей для свого веб-ресурсу. Сайт, де розміщуються статті, що задовольняють всі перераховані вище вимоги, буде користуватися популярністю серед інтернет-аудиторії і зможе досягти вершин у результатах пошукових систем.