Home Стилі популярної музики.

Стилі популярної музики.

1-10-2019

Стилі популярної музики.

Та музика, з якою я стикався все своє життя, перестала бути соціальним феноменом. Це тепер просто один з музичних жанрів. З приходом цього світ змінився, він тепер такий і подальших змін не буде. Це не вичерпав себе ресурс, звичайно ж, люди будуть співати і грати. Але нові покоління просто користуються відпрацьованим музичною мовою, з усіма вихолощеними елементами рок – н-ролу. І власне в музиці нічого принципово нового не відбувається. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі tes 4 oblivion скачать.
Кожне наступне покоління вже не знаходить в цій музиці одкровення. Для них це щось, що завжди було. Нові музичні напрями перетворюються на просту балаканину, без якої не можна жити. Джон Леннон просто заспівав : «All You Need Is Love» – і це наповнило світ радістю. У цих словах полягало одкровення, тому що вони були сказані в той час, коли люди виявилися готові та здатні їх почути. Відбулося збіг моментів можливості і потреби. Хоча, безумовно, пройшов повз цих слів.
Це була епоха, коли телебачення мало величезне значення. Втім, музика – можна однаково добре творити, коли ти заробляєш цим гроші. – При вдалому збігу обставин – так. Якщо всередині групи, між її учасниками правильні стосунки, тоді за сприяння комерційного успіху творчий процес не переривається. Але, як показує практика, навіть найуспішніші проекти можуть розпадатися з – за випадкових, більшою частиною особистих моментів.