Home Різні думки про роботу в мережі Як заробити на своєму сайті, хитрощі і секрети

Як заробити на своєму сайті, хитрощі і секрети

0
Як заробити на своєму сайті, хитрощі і секрети

Как заработать на своем сайте, хитрости и секреты

Продовжуючи тему створення сайтів, поговоримо про схему швидкого їх створення і наповнення. У наш час дуже багато людей починають свій бізнес в мережі інтернет. Але також дуже багато не знають з чого почати і як досягти успіху не вкладаючи багато зусиль і коштів.

Отже, давайте розглянемо все по порядку.
На даний момент існує дуже багато видів заробітку в інтернеті це написання унікальних текстів, продаж товарів через інтернет магазини, участь у фінансових пірамідах. Але головним заробітком і понині залишається створення та розкрутка сайту порталу. І заробітку на залучення цільового трафіку (людей) на сайт.

Тут все досить просто і банально:
Перше що вам необхідно – це придбати хостинг і зареєструвати домен на своє ім’я.
Порада: при виборі домену підбирайте зону com, net або ru. Зону com.ua, net.ua я не раджу, так як оплата за відвідувачів з українських сайтів досить низька.

Друге, що вам потрібно — це підібрати систему движка сайту, яка була б зручна в установці та налаштування, тут я раджу поставити DLE, так як цей двиг дуже зручний у використанні і йде з відкритим кодом, що немало важливо для тих, хто не хоче переплачувати зайву копійку.

Третє, що вам потрібно, це завантажити програму, яка автоматично зможе наповнювати ваш сайт. Такі програми називаються граберы. І мають широке поширення в мережі інтернету.

Далі ви повинні будите підібрати потрібний сайт з відповідною тематикою і налаштувати грабер на поступову стрибка ній бази. Поступово наповнюючи ваш сайт краденим контентом.

А тепер три найголовніших ради, які допоможуть вам уникнути фільтр АГС Яндекса і зниження видачі сайту в Гугл.

1. Перше що потрібно знати при створенні такого сайту – це не потрібно використовувати як базу тільки один сайт, розбавте її кількома джерелами інакше пошуковики побачать, що ваш сайт повний клон і закинутий його під фільтр. Беріть новини як мінімум з 3-5 джерел.
2. Намагайтеся на головній сторінці сайту додавати більше унікальних описів до ваших новин. Тому що головна сторінка завжди в пріоритеті у пошукачів.
3. Для підвищення уникализации сайту напишіть 5-8 рядків про своєму сайті та розмістіть їх внизу сайту на головній сторінці. Також раджу в кожній повній новини, написати кілька рядків в шаблоні, використовуючи змінні новини, ось приклад:
«Добрий день, шановний читач нашого Блогу, ми дуже раді вас бачити тут. Зараз ви переглядаєте новину {title} (тег назви новини). Даний фільм був доданий на сайт {date} (тег дати додавання), і знаходиться в категорії {link-category} (тег виводить категорію сайту). Не забувайте залишати коментарі до фільмів, нам дуже цікаво дізнатися наскільки вам сподобався фільм {title}?

Ось вам і всі хитрощі при створенні величезних порталів. Так, я не став все детально описувати і розміщувати картинки, але тут головне ідея! Все інше прийде з досвідом. Також наважуся додати, що такі сайти потрібно трохи розкрутити, інакше відвідуваність практично на нулі. Для цього вам слід постаратися максимально, на скільки це можливо набрати посилальної маси. Тобто прогнати сайт по каталогах сайтів, де є можливість залишати посилання на ваш портал.

Пам’ятайте, все у ваших руках і ваші можливості безмежні, потрібно лише докласти трохи зусиль, і ви зможете домогтися потрібних результатів.