Суперкопилка, як заробити $5 за один день

792

Доброго часу доби шановні читачі!
Сьогодні я хочу представити проект, який допоможе накопичити яку потрібну вам суму і додасть до неї ще 50%! Цей проект називається Суперкопилка. Методика роботи в проекті дуже проста і складається з 3-х основних етапів:
1. Ви плануєте: до якого терміну і яку суму хочете отримати.
2. Щотижня робите внески, які не сильно вас обтяжать.
3. В кінці терміну отримуєте накопичену суму + 50%.

Давайте уявимо, що ви хочете накопичити на новий Iphone 6 вартістю $700 за 6 місяців. Якщо ви будете збирати самостійно, то вам необхідно буде 24 тижні робити внесок за $29,16. З Суперкопилкой ваш щотижневий внесок зменшується до $17,89. Ваша економія складе $270, тобто якраз та сума, яку додає вам Суперкопилка в кінці терміну.

З Суперкопилкой можна накопичити не тільки на телефон! Наприклад, ви плануєте відпустку і для цього вам потрібно $3000. Не питання! Відкладаючи щотижня по $21, ви через 12 місяців (48 тижнів) отримаєте бажану суму. Збираючи гроші самостійно, ви переплатили б $1992! Ви помітили, що плануючи більш велику суму на більш довгий термін ви істотно підвищуєте свою вигоду? Уявіть, скільки можна заощадити на покупці машини, квартири і т. п. Але це все в майбутньому, зараз давайте пройдемо до реєстрації…

Реєстрація в Суперкопилке

Отже, переходимо по посиланню. Потрапляємо на головну сторінку проекту і натискаємо «Реєстрація»

Суперкопилка

Далі, заповнюємо всі поля відмічені у формі. Увага! Вказуйте реально існуючий e-mail і телефон! На e-mail вам прийде лист з паролем облікового запису, а по телефону з вами зв’яжеться ваш особистий помічник.

Суперкопилка

Після отримання листа з паролем ви можете зайти в свій особистий кабінет. Поки він виглядає так, як на картинці нижче. Натиснувши зазначену кнопку можна замовити дзвінок вашого помічника для відповіді на питання, що виникли або просто познайомитися.

Суперкопилка

Потім, вам потрібно заповнити свій профіль.

Суперкопилка

На цьому реєстрація закінчена.

Ставимо першу мета і заробляємо $5 доларів за день!

Для цього натискаємо, в меню «Створити мета» і переходимо на сторінку вибору терміну. Тільки для новачків і один раз доступна «Створити мета х1,50» строком на 1 тиждень. Натискаємо на кнопку.

Суперкопилка

Ми бачимо форму з параметрами мети. Заповнюємо поле «Назва цілі». Щотижневий внесок ставимо $10. Сума виплати автоматично відобразитися $15. Натискаємо «Додати».

Суперкопилка

Тепер переходимо на головну сторінку вашого кабінету. Ми бачимо, що у вас з’явилася мета та внесок по ній необхідно сплатити до певного часу. Для оплати натискаємо кнопку «Поповнити баланс».

Суперкопилка

У Суперкопилке існують три способи оплати PerfectMoney, NixMoney і AdvCash. Виберіть найбільш зручний для вас. Якщо у вас немає гаманців в цих системах, то їх легко завести перейшовши по відповідному посиланню.

Суперкопилка

Після поповнення вам залишається тільки дочекатися найближчого понеділка (всі виплати Суперкопилке відбуваються щопонеділка) і отримати свої $15. За вирахуванням внеску в $10 у вас чистий дохід п’ять доларів. Якщо ви поставите мета в неділю, якраз і заробите $5 за один день!

Нові цілі

Заробити $5 — це добре, але ми ж не будемо зупинятися на досягнутому! Адже існує дуже багато речей і подій на які нам потрібні гроші. Тому знову переходимо на сторінку створення цілей і плануємо новий проект. Зверніть увагу, що коефіцієнт винагороди на більш далекі цілі більше, ніж на найближчі. У зв’язку з цим, набагато вигідніше планувати довгострокові завдання, до того ж у цьому разі можна знизити щотижневу навантаження по внесках. Подивіться на картинці нижче я зазначив непоганий варіант на 25 тижнів з коефіцієнтів х1,78. Встановивши щотижневий внесок в $10, отримаємо $445 як раз до 8 березня. Ну, ви розумієте))

Суперкопилка

Ось такий цікавий проект Суперкопилка, типу каси взаємодопомоги, яку організовували працівники великих установ в радянські роки. Але в сучасній реалізації у неї набагато більше можливостей і потенціалу для отримання фінансів. Є безліч стратегій для накопичення, є навіть можливість закільцювати систему з метою отримання пасивного доходу. Якщо вам цікаво, то реєструйтеся в Суперкопилке за моїм реферальним посиланням і пишіть по зворотного зв’язку, будемо працювати і заробляти разом!
Удачі!