Як безкоштовно створити сайт на WordPress?

562

В Інтернеті є безліч статей, що розповідають про те, як безкоштовно створити сайт на WordPress, проте далеко не всі з них зрозумілі новачкам у справі створення веб-сайтів. Ця ж стаття націлена саме на тих, у кого немає великого досвіду створення сайтів в цілому і використання CMS WordPress зокрема. Причому, використовуючи мої інструкції, вам не доведеться вдаватися до інсталяції пакета WordPress на хостинг.

Отже, тепер сама інструкція зі створення сайту на WordPress.

1. На самому початку необхідно пройти стандартну для всіх процедуру реєстрації на інтернет-сайті WordPress.com. Відразу ж після реєстрації, ви отримаєте абсолютно безкоштовно на сайті, що володіє доменом третього рівня. Варто зауважити, що реєстрація – це лише початок шляху, який належить тим, хто вирішив безкоштовно створити сайт на WordPress. Справа в тому, що потрібно дуже добре попрацювати над оформленням ресурсу та його наповненням корисним унікальним контентом.

2. Після проходження процедури реєстрації слід відправитися в панель керування під назвою «Dashboard».

3. Тепер починаємо створювати необхідні вашому сайту сторінки, звертаючись для цього до меню зліва — «Pages». Після цього знаходимо і тиснемо «Add New». У діалоговому вікні слід написати заголовок майбутньої сторінки, а в основному полі – основний текст сторінки. Варто зауважити, що після на сторінці у вас буде можливість швидкого форматування текстового контенту, прикріплення аудіо, відео або фотографій. Потім вам слід натиснути кнопку «Publish». При цьому важливо розуміти, що сторінки призначаються саме для статичної інформації, тобто яку потрібно міняти вкрай рідко. Такими сторінками можуть бути «Контакти», «Послуги» або «Про компанії».

4. Щоб створювати пости, опубліковані досить часто, необхідно скористатися меню зліва, вибравши «Posts», а після «Add New». Треба зауважити, що пости на відміну від сторінок є динамічними. Саме запису або пости використовуються для публікації інформації, яку ви оновлюєте регулярно. Ще постам можна присвоювати категорії, розташовані в основному справа, наприклад, «Автомобілі», «Психологія», «Медицина». Якщо рубрика вами не була обрана, то система може автоматично визначити опублікований пост в рубрику за замовчуванням. Для створення нової рубрики необхідно зайти знайти посилання «Posts» – «Catogories».

5. Відвідувачі зможуть залишати коментарі до ваших постів, статей. Зауважимо, що сам по собі CMS WordPress спочатку виготовлявся саме для блогів, ось чому коментарям тут приділили досить багато уваги. Коментарі можна виправляти, модерувати, видаляти або ж повністю відключати. Все це зробити можна, перейшовши за посиланням «Posts» – «Comments».

6. На WordPress є можливість зміни дизайну сайту. Якщо брати навіть тільки WordPress.com. там у вас буде широкий вибір тим для свого сайту, причому як платних, так і безкоштовних. Бажаючи змінити тему, вам слід знайти посилання «Appearance», а потім «Themes». Важливо те, що в багатьох темах є можливість розміщення власного логотипу, основного фону або головної картинки.

Як ви бачите, безкоштовно створити сайт на WordPress може абсолютно кожен, причому навіть не надто знається на веб-майстерності людей. Сподіваємося, що моя інструкція вам у цьому знадобляться. Успіхів!