Home Створюмо свій блог Про що створити сайт?

Про що створити сайт?

0
Про що створити сайт?

О чем создать сайт?

Перед початком штурму Інтернету багато задавалися найголовнішим питанням: Про що створити сайт? Є кілька видів мотивацій:

а) інтерес;

б) комерція;

в) спілкування.

Варіант «а» — про що створити сайт, щоб він відображав яке ваше хобі? Наприклад, ви можете зробити сторінку про улюбленої футбольної компанії або про риболовлю. Жінки, замислюючись, про що створити сайт, частіше вибирають теми кулінарії, косметології, особистих відносин. Про що створити сайт для людини, який поки що перебуває у пошуку власного хобі? Розгляньте наступні варіанти: заробіток (тому що гроші цікавлять майже кожного), здоров’я (тому що його підтримка вимагає певних сил і засобів, і до цього приходиш рано чи пізно), ігри (комп’ютерні або спортивні, ігри дуже популярні в наш час). Про що створити сайт? Ідея прийде сама, як тільки ви задумаєтеся про що б вам було цікаво почитати в Інтернеті.

Варіант «б» — про що створити сайт, який принесе хороший прибуток? Для ефективної монетизації, спробуйте зробити проект на тему нерухомості, страхування або сайт для автолюбителів. Також можливий інтернет магазин, який стане для вас відмінним способом заробітку в Інтернеті. Іноді дохід приносять сайти, про яких відразу і не скажеш, що вони створені заради прибутку. Але для того, щоб сайт розвивався, він повинен приносити вебмайстру не тільки моральне задоволення. Про що створити сайт заради доходу – у принципі, не важливо. Головне, щоб це вийшов якісний ресурс, на який будуть заходити відвідувачі та переглядати рекламу спонсорів, а може бути, навіть щось купувати у ваших партнерів, приносячи вам гідний відсоток.

Варіант «в» — про що створити сайт для спілкування? Часто в Інтернеті створюються фан-клуби артистів, спортсменів. Створюється блог або форум, де люди діляться думками, сперечаються, шукають спільні теми для дискусій. Також можна створити форум або соціальну мережу для обговорення різних актуальних тем чи інтересів. Наприклад, сайт для молодих мам присвячений не тільки питань виховання дітей, але і їх здоров’ю. Молоді матусі діляться порадами, досвідом. Сайт, створений для обміну веселими жартами, піднімає настрій всім, хто туди заходить, і в процесі спілкування, багато відвідувачів зав’язують тісні, дружні стосунки в онлайн режимі.

Коли ви здогадаєтесь, про що створити сайт, ви знайдете багато нових вражень від цього дивного заняття – сайтобудівництва. Інтернет розвивається, і ви, допомагаючи цьому розвитку, можете знайти для себе нові захоплення, які зроблять ваше життя значно яскравіше.

Який варіант із запропонованих вище Ваш?

А : сайт для интереса
А : сайт для інтересу
Голосів:
0
Б: сайт для заработка
Б: сайт для заробітку
Голосів:
0
В: сайт для общения
В: сайт для спілкування
Голосів:
0