Home Як можна орендувати транспорт.

Як можна орендувати транспорт.

1-10-2019

Як можна орендувати транспорт.

Купівля машини в кредит або в розстрочку – не єдиний варіант поступового придбання дорогого транспортного засобу. Можна скористатися і таким способом, як оренда автомобіля з правом подальшого викупу. Така угода дозволить відразу почати користуватися машиною, поступово виплачуючи її вартість. Орендні платежі у цьому випадку поступово складаються, і по закінченні строку оренди машина переходить у власність нового власника. Також хочу сказати, що Ви можете арендовать автобус во гарнцій ціні на ресурсі busgo.com.ua.
Така схема найчастіше використовується по відношенню не до легкових, а до комерційних автомобілів. Як правильно скласти договір оренди автомобіля із правом викупу. Як і будь-який договір, що має юридичну силу, даний документ повинен бути написаний на папері, завірений у нотаріуса та включати деякі обов’язкові пункти: Необхідно вказати, що в подальшому орендар може стати власником при виконанні певних умов, і ці умови детально прописати.
Машина може перейти у власність орендаря в двох випадках: до закінчення терміну дії договору або після нього. При цьому покупець повинен виплатити повну, зазначену в документі вартість автомобіля або поступово, або одразу віддати залишок. Власник автомобіля може зажадати додаткові платежі крім орендних, якщо вони є викупом та підсумовуються з орендними. Орендні виплати не повертаються у разі розірвання договору до закінчення терміну його дії.