Як не просто працювати, а ЗАРОБЛЯТИ на SEO sprint (Частина 3)

823

Третя частина посібника сеоспринту початок тут, втрорая частина тут.

З почтовиком SEO sprint знайома левова частка користувачів Інтернету, але далеко не всі знаходять на ньому стабільний дохід. Може, на цьому спонсора дійсно не водяться пристойні гроші? Все в точності до навпаки! Проблема початківців полягає у відсутності міцної мотивації і знання прописних істин SEO sprint’а, що є основоположними для досягнення стабільного доходу.

Головна заповідь веб-майстра — розподіляй свій робочий час

Кожен досвідчений веб-майстер ретельно стежить за своїм часом, плануючи виконання тих або інших завдань. У нашому випадку це правило підходить як не можна до речі.

Поставте собі певну мету: заробляти по 250 рублів в день.
План:
1. 200 рублів в день — приблизно 90 завдань по оплаті 2 рубля за одне і близько 30 переглядів реклами.
2 Кожне завдання виконується 1-3 хвилини в залежності від складності та типу.
Висновок:
На виконання запланованої кількості завдань піде не менше 2.5 годин. Приплюсовываем 20-30 хвилин на перегляд реклами, отже, для заробітку запланованої суми потрібно трудитися в середньому по три-чотири години на день. Таким нехитрим способом ми приходимо до заробітку 7500 рублів на місяць (якщо працювати без вихідних), що досить непогано, враховуючи мінімальну зарплату в Росії.

Розглянутий план — всього лише приклад. Його можна всіляко правити в залежності від вільного часу і необхідного місячного заробітку.

Порада від професіонала — додавай сподобалися завдання в обрані

Здавалося б, примітивний порада, але не все так просто. На SEO sprint присутня можливість виконання завдань багаторазово, але з деякою періодичністю. Можна зібрати 30-40 простих завдань з гідною оплатою і не втрачати час на пошук нових замовлень, виконуючи перевірені.

Для додавання вподобаного завдання до обраних, необхідно натиснути на зірочку, розташовану праворуч від інформації про завдання.

SEO sprint заработок на заданиях

Активність — запорука високого рейтингу

Щоб піднімати рейтинг запису, що впливає в першу чергу на реферальні відрахування, потрібно намагатися заходити в систему хоча б раз у день. Важливо не просто відвідати аккаунт, але і виявити незначну активність з метою отримання балів рейтингу.

Важливо: якщо протягом тижня не завдати системі SEO sprint хоча б один візит, з аккаунта буде списаний бал рейтингу. Невідвідування аккаунта протягом двох місяців загрожує його видаленням без можливості відновлення, що зазначено в правилах системи.

SEO sprint рейтинг и активность на проекте

Куди ж без рефералів

Для досягнення гідного заробітку на автоматі потрібно зібрати велику команду активних рефералів. Звичайно, зробити це за тиждень або навіть місяць — неможливо. Необхідно присвятити поширенню реферального посилання багато часу і грошових коштів. Цієї величезної темі присвячена не одна сотня статей на просторах Інтернету, але тут я не буду її зачіпати. Усе про роботу з рефералами на сеоспринте я розповідав у другій частині керівництва.

Наостанок хочеться дати одну пораду: працюйте якомога старанніше і більше, тільки тоді можна досягти бажаного результату. «Терпіння і труд все перетруть!»