Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

10-4-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Встановивши в своєму будинку пластикові вікна, кожен власник хоче, щоб вони якомога довше зберегли первісний глянець і прослужили багато років. Якщо ви хочете, щоб пластикові вікна у вашому будинку прослужили максимально довго, забезпечте їм правильний догляд. Вікна ПВХ часто страждають від вуличного бруду і покриваються плямами. При цьому краще не використовувати засоби, що містять розчинники або абразивні матеріали. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі pro window cleaning.
Вони можуть пошкодити пластик і позбавити його поверхню глянсового блиску і гладкості. Після декількох років експлуатації багато вікна можуть зблякнути. В такому випадку можна викликати майстра, який відшліфувати рами і відновить їх колишній вигляд. Краще вибирати рідкі миючі засоби. Застосовувати їх просто: потрібно нанести склад м’якою лляною тканиною на поверхню рами, залишити до повного висихання, а потім протерти вікно сухою або вологою серветкою. Видаляючи бруд з вікон, будьте обережні, щоб не подряпати профіль.
Уникайте також ударів по зовнішніх поверхнях вікна. Герметичність пластикових вікон забезпечується гумовими ущільнювачами. Ці сучасні матеріали досить довговічні, але і вони схильні до природного процесу старіння. Щоб гумові ущільнювачі як можна довше зберігали еластичність, затримували протяги і не пропускали вологу, в перші два роки експлуатації їх потрібно кілька разів на рік протирати спеціальними засобами і видаляти забруднення.