Заробіток на відеохостингу YouTube

847

Зараз питання заробітку на відеохостингу «YouTube» хвилює величезна кількість користувачів інтернету, і це природно. Хто хоче знімати відео і на ньому заробляти гроші? Так всі хочуть! Але тут є кілька невеликих моментів. Заробити гроші на відео звичайно можна, але з допомогою деяких інструментів і методик. Однак, перш ніж я поведую вам про два дуже ефективних способу заробляти на відеохостингу YouTube, давайте пробіжимося по азам. За тим ключовим моментам без яких заробіток на «YouTube» не можливий в принципі.

І так, давайте відзначимо перший пункт — це систематичне зняття та викладання нового відео, тобто якщо ви хочете добре заробляти на «YouTube» вам не достатньо зробити одне відео і викласти його на хостинг, потрібно регулярно знімати цікаві ролики, які будуть популярними і збирати велику кількість переглядів. Набирати «лайки», «дислайки» — відгуки відвідувачів. Другий пункт — прагнемо до більшого числа переглядів нашого відео. Чим більше переглядів ваших відео тим, відповідно, більше ваш заробіток. Намагайтеся знімати серію відеороликів, тобто не одне відео, а саме серію. Далі, необхідно набирати передплатників на «YouTube», створюючи свій канал. Передплатники — це один з найважливіших плюсів сервісу, тому що ваше відео зможуть побачити не тільки ваші передплатники, а і передплатники ваших передплатників і так далі. Це третій пункт — Набирайте передплатників.

Тепер вже давайте перейдемо безпосередньо до способів заробітку. Взагалі, я виділив два способи заробітку на «YouTube». Перший спосіб це найважчий — стати партнером сервісу YouTube і отримувати прибуток вже просто від реклами, яка з’являється на відео перед переглядом ролика, але зупиняє фактором тут є те, що стати партнером «YouTube» може далеко не кожен. Якщо ваші ролики не набирають більше десяти мільйонів переглядів за місяць, то бути в числі партнерів YouTube вам не світить.

Другий спосіб — метод прямої реклами. Якщо у вас немає мільйонів переглядів і 1000 передплатників, то вам підійде саме цей метод реклами. Суть полягає в тому, що ви шукаєте рекламодавця для своїх відео на пряму, без використання різних сервісів. Тобто вам рекламодавець платить гроші, а ви в своїх відео згадаєте про його продукції або про його сервісі, він отримує відвідувачів або клієнтів з ваших глядачів, ну а ви відповідно отримуєте за це гроші.

Ну і пару слів про те, як можна знайти рекламодавця для своїх відеороликів.
1) Робіть оголошення на вашому блозі або на сайті, а якщо немає, то створіть його.
2) Давайте оголошення про пошук у різних соціальних мережах.