Як самому поремонтувати iPhone

3-2-2018


Айфон вже давно став улюбленим смартфоном для більшості цінителів сучасних гаджетів. Зручний і функціональний, він користується заслуженим успіхом на ринку. Але навіть такий надійний гаджет, як iPhone 5S, не застрахований від поломок – в результаті певних обставин може перестати функціонувати сенсор. Природно, користувачі відразу ж задаються питанням — що робити, якщо не працює сенсор iPhone 5S. Перед прочитанням рекомендую звернутися в центр по ремонт iPhone парус

Основні причини поломки
Сенсор може вийти з ладу, як з-за технічних дефектів, так і з-за недбалого поводження з айфоном. Поломка сенсора може бути викликана такими причинами, як:

механічний удар, навіть за відсутності видимих пошкоджень;
попадання вологи всередину пристрою;
заводський дефект сенсорного дисплея;
падіння на тверду поверхню.

Чи Реально самому полагодити айфон
Багатьох власників смартфона цікавить, як полагодити сенсор iPhone 5S самостійно і чи реально зробити це в домашніх умовах. В основному, подібна проблема викликана технічною складовою, тому якщо непрацюючий сенсор – це не проблема в програмному забезпеченні і перезавантаження пристрою не допомогла, то буде потрібна допомога фахівців.

Деякі намагаються самостійно поміняти скло і сенсорний дисплей, але в підсумку це призводить до повної відмови працездатності пристрою.

Що робити, якщо потрібно лагодження айфона
Якісний та доступний за вартістю ремонт сенсора iPhone 5S вам здійснити в нашому сервісному центрі. Досвідчені фахівці вміло проведуть діагностику пристрою і виявлять всі наявні проблеми, після чого оперативно усунуть неполадки, і ви отримаєте гарантію на виконані роботи.

Великий досвід роботи дозволяє нам братися за проблеми будь-якої складності. Ми швидко вирішимо поставлену перед нами задачу, і ви отримаєте на руки повністю справний і iPhone 5S!

Проблема отримала назву «Помилка 53», за кодом помилки, яку видає перетворився в «цегла» смартфон. Эррор може виникнути після відвідування неофіційного сервісу і навіть у разі незначних пошкоджень апарату. Корінь проблеми – сенсор Touch ID, вбудований в кнопку «Додому».

Після релізу iOS 9 користувачі, раніше отремонтировавшие свій iPhone в неофіційних сервісних центрах, а потім поновили ОС, виявили, що їх смартфон «помер», разом з усіма даними. Аналогічну проблему іноді спостерігають і користувачі, які до оновлення ОС пошкоджували пристрій, але не зверталися в сервіс, так як iPhone, незважаючи на тріснутий екран, продовжував працювати.

Наприклад, The Guardian розповідає історію фотокореспондента Антоніо Олмоса (Antonio Olmos). Олмос багато подорожує, в тому числі по гарячих точках, тому він не мав можливості звернутися в офіційний сервісний центр Apple, коли пошкодив свій iPhone в Македонії. У місцевій ремонтної майстерні фотографа замінили екран пристрою і кнопку «Додому», після чого його смартфон продовжив працювати як ні в чому не бувало. Пізніше, вже повернувшись до цивілізації, Олмос оновив свою систему до iOS 9, після чого iPhone несподівано «помер», без всяких попереджень. Коли уражений користувач звернувся зі своєю проблемою в лондонський Apple Store, співробітники магазину лише розвели руками і сказали, що нічого не можуть вдіяти, апарат перетворився на «цеглину».

У своїй біді Олмос не самотній. Якщо набрати в пошуку «iPhone 6 error 53», стає ясно, наскільки широко поширилася дана проблема. Команда ресурсу iFixit, наприклад, зазначає, що сторінку, присвячену «Помилку 53», на їх сайті переглядали більше 183 000 разів.