Як у медицині використовується коноплі.

9-23-2018

Як у медицині використовується коноплі.

Німеччина, звичайно, не Нідерланди в питанні лояльності до легких наркотиків. Правда, мова йде про застосування легких наркотиків у медичних цілях, а конкретніше – про використання конопель. У Німеччині попередньо був схвалений черговий закон про вільне використання конопель у медичній діяльності. Міністр охорони здоров’я Херман Грее впевнений, що даний законопроект стане порятунком для величезної кількості пацієнтів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі how to buy weed online.
Так як є особлива категорія людей, яким інші медикаменти крім конопель не допомагають. Згідно із запропонованим проектом коноплі буде реалізовуватися в аптеках, і продаватися за рецептом, а медична страховка зможе компенсувати повну вартість рецепта. Відповідальна особа за наркополітики Марлене Мортлер згодна, що реалізація конопель в медичних цілях принесе величезну користь населенню та медицини в цілому.
Так само вона зробила особливий акцент на тому, що виступає проти реалізації марихуани і гашишу. Передбачається, що при наявності дозволу Федерального інституту медикаментів, тяжкохворі пацієнти, які потребують лікування коноплями, зможуть вирощувати цю рослину прямо на своїй ділянці. Це добре, що в цивілізованих країнах легалізують марихуану, так як насіння конопель дуже допомагають при депресії. Я за легалізацію, виключно заради лікування.