Home Як відновити інтимні стосунки.

Як відновити інтимні стосунки.

1-16-2019

Як відновити інтимні стосунки.

Також і чоловіки цінують в дамах звабливу неприступність на межі з грайливістю. Тобто для виникнення сексуального збудження важлива певна психологічна дистанція між партнерами. У здорових відносинах вона так чи інакше присутня. У чоловіка і жінки є своє коло спілкування, робота, інтереси. Коли люди не стоять на місці і постійно прагнуть до розвитку, вони можуть бути цікаві один одному протягом дуже довгого часу, а можливо, і всього життя. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі как улучшить потенцию.
Але, на жаль, далеко не всі пари вміють дотримуватися баланс між близькістю і дистанцією. В одних сім’ях не прийнято обговорювати один з одним свої справи, інтереси, смаки, у партнерів немає спільних хобі. Вони сприймають один одного як співмешканців, які поділяють побутові турботи, і коханців, які ділять одне ліжко. І якщо чоловіка така ситуація може цілком влаштовувати довгий час, то жінці для сексуального розкріпачення дуже важливий психологічний клімат у сім’ї. Їй складно відчувати сексуальне бажання без довіри та емоційної близькості.
В іншої крайності чоловік і жінка настільки зливаються один з одним, що починають нагадувати кровних родичів, а не закоханих. У них загальне все: бюджет, смаки, знайомі, навіть сторінка в соціальній мережі. Так як люди не народжуються однаковими, в таких випадках зазвичай один з партнерів повністю жертвує своїм особистим життям (кар’єрою, захопленнями) для іншого. І не дивно, що з часом один або обидва партнери в такій парі втрачають інтерес до сексу.