Як вибрати сітку для огорожі

9-7-2019

При необхідності захистити промислову, режимної, державну або приватну територію, підвищивши її безпеку, зварна сітка для огорожі стане відмінним варіантом. Даний матеріал, використовуваний в якості огорожі, несе баланс ціни і якості, має невелику вагу, що значно спрощує процес доставки і установки. В результаті ви отримуєте надійну, міцну, довговічну огорожа за доступною вартості, відчуваючи всі переваги сучасного матеріалу. Конструкція огорожі обмежує своє перетин сторонніми особами. Невелика вага секцій, невимогливість конструкції дозволяє виконати установку паркану за 2 – 3 дні при умові роботи підготовленої групи монтажників з кількох людей. Прутки виготовляються з прочнейшей сталі і мають діаметр до 5 мм. Використання сучасного і міцного матеріалу підвищує охоронні функції, роблячи огорожу максимально стійким до будь-яких фізичних навантажень. Також хочемо вам порекомендувати сетка для забора на https://www.budservic.com.ua/product-category/sektsionnye-zabory-iz-setki/

Оцинкування металу підвищує його хіміко – фізичні властивості, роблячи матеріал стійким до вологи, корозії, впливу прямих ультрафіолетових променів і інших негативних погодних умов. Метал не покривається порошковою фарбою, а спеціальним полімером. Полімерне покриття збільшує діаметр прутка, підвищує міцність виробу, а також покращує його естетичний вигляд. Ціна металевої сітки для огорожі залежить від технічних особливостей зварної сітки, а також від її розмірів і комплектації. Ви можете самостійно підібрати необхідний комплект матеріалів і комплектуючих в залежності від призначення і специфіки території або звернутися до консультантів нашої компанії.

Ми підберемо для вас оптимальний варіант огорожі, грунтуючись на ваших вимоги та бюджет. Рулонна сталева сітка ідеально підходить для створення і встановлення огорож на дачі, дитячих і спортивних майданчиках, приватних будинках і котеджах, присадибних ділянках, складах, АЗС та інших об’єктах приватного і громадського користування. Матеріал бездоганний з точки зору співвідношення якості і ціни, що дозволяє придбати понад надійну конструкцію за демократичною вартості, відчувши всі переваги свого вибору. Панельні огорожі виглядають акуратно і красиво, при цьому створюють практично повну видимість території за рахунок прозорості, поєднуючи в собі характеристики захисту та безпеки.

На ваш вибір представлені всі типові розміри полотен у різних кольорах. Продаємо виключно високоякісну продукцію від провідних виробників. Маємо власну логістичну мережу по Києву і області, доставляємо замовлення в день дзвінка. Ми завжди орієнтуємося на бюджет своїх клієнтів, рекомендуємо і підбираємо найбільш підходящий варіант на основі вимог до технічних особливостей продукції та призначенню території, яка повинна бути огороджена.