Як вибрати смартфон

12-25-2018

Как выбрать смартфон
Основними чинниками при виборі смартфона, як і раніше, залишаються розмір екрану і його дозвіл. Найбільш компактні моделі оснащені 4,5-дюймовим дисплеєм і його легко помістити в кишеню. Для користувачів інтернету і любителів подивитися фільми на смартфоні необхідно пристрій з великою діагоналлю (до 6,0 дюймів) і дисплеєм високої чіткості.
Також хочемо вам порекомендувати https://zeon18.ru/tig/smartphones/brand-samsung/
Чим потужніший процесор смартфона, чим більше і яскравіше його дисплей, тим більше енергії потрібно для їх функціонування — а значить, і вище вимоги до ємності акумулятора. Щоб зберегти високу тривалість автономної роботи, LG встановлює на свої смартфони батареї підвищеної ємності (до 4500 мА·год) — це дозволяє вам не турбуватися про підзарядку пристрої до двох днів навіть при інтенсивному використанні.
До речі, деякі моделі дозволяють використовувати технологію USB OTG (On-the-Go) 5, яка дає можливість за допомогою спеціального перехідника підключати до вашого смартфону компоненти зі стандартним USB-портом: флешку, зовнішній диск, картрідер, клавіатуру і миша, принтер і навіть ігровий контролер. При цьому сам смартфон може також виступати в ролі зовнішнього зарядного пристрою.
Технологія NFC 6 (Near Field Communication) — сучасний стандарт обміну даними на малих відстанях (до 10 см). Основне його застосування — моментальні платежі за допомогою вашого смартфона. Просто піднесіть ваш пристрій з підтримкою NFC до терміналу оплати в магазині або в метро, і потрібна сума спишеться з вашого рахунку. Це дійсно зручно, та цілком безпечно.
В базових моделях використовується переважно фактурний пофарбований пластик, а більш старші моделі відрізняються унікальними кольоровими рішеннями, заснованими на особливості використовуваних матеріалів. Приміром, преміальний корпус зі скла і металу в кольорі «платина» флагмана LG G6 задає новий стиль у дизайні смартфонів, вигідно підкреслюючи прагнення його власника до індивідуальності.