Як вибрати сонячні батареї

4-16-2019

Как выбрать солнечные батареи
Розглядаючи сучасні варіанти забезпечення вашого житла електроенергією, варто особливу увагу приділити сонячним панелям. Об’єднуючи їх в єдину енергетичну ланцюг, власники отримують сонячні домашні електростанції. Такі системи підтвердили свою надійність і довговічність, працюючи на космічних станціях. забезпечить вас постійним електроживленням, особливо, якщо місцеві підстанції застаріли і не підтримують необхідну напругу в мережі. Найкраще місце для їх установки це даху, пагорби, або інші піднесення, де немає високих дерев та будівель. Звичайно, сонячні панелі варто розміщувати в напрямі сонячної сторони. У спрощеному розумінні автономна сонячна електростанція для дому (домашня), дачі це система елементів, які взаємодіють між собою. Так, сонячні батареї об’єднують у загальну ланцюг. Спеціальні елементи в складі сонячних батарей, а саме фотоелементи, перетворюють сонячне випромінювання, яке передається до контролеру заряду. З нього постійний струм передається безпосередньо на інвертор, а звідти, трансформуючись в змінний струм 220 В – в мережу будинку. Варто зауважити, що якщо є надлишок енергії від сонця, — вона передається на комунальні енергомережі за «зеленим тарифом», якщо ж енергії не вистачає – її беруть від тієї ж мережі, зберігаючи стабільну напругу і силу струму. Таким чином, використовуючи сонячне тепло і світло, можна отримати електроенергію. Автономні електростанції, яку можна купити практично у нас, стане для Вас незамінним у силу своєї надійності та економічної ефективності. Варто знати, що перша електростанція на сонячних батареях була побудована в США, хоча ідею такої станції запропонував радянський інженер Н.
Також хочемо вам порекомендувати цена солнечные батареи для дома
Придбати сонячну електростанцію і додаткове обладнання до них можна з допомогою наших спеціалістів, які проведуть необхідні підрахунки та ознайомлять вас з особливостями цих установок. Гарантійне обслуговування всіх компонентів системи від 2 – х років. Система не вимагає ніякого технічного обслуговування.
Можливість збільшення потужності систем до 30 к. Прив’язка розрахунків за електроенергію, продану за «зеленному тарифом» до курсу євро.
Сонячні панелі відрізняються розмірами і потужністю, і при їх установці варто прорахувати Ваші потреби в електроенергії. Продаж, розрахунок, проектування, установка, сонячної електростанції по всій Україні: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано – Франківськ, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів. Період окупності обладнання при цьому значно скорочується.