Home Як вибрати трубу

Як вибрати трубу

1-15-2019

Как выбрать трубу
Сб: 00 -.
Токож хочемо вам порекомендувати купить трубу
Як вибрати трубу для теплої підлоги.
Як вибрати трубу для теплої підлоги.
Всі відомі Європейські виробники бренди теплої підлоги (якщо це звісно не підробка) в 99% випадках роблять дуже хороший товар, який має найвищу якість, а відповідно і більш високу цінову категорію.
Нижеизложенная інформація в основному відноситься до продукції виробленої країнами Азії і на вітчизняному ринку.
Виробників багато, але як вибрати хороший товар за доступною ціною.
Азії); кольору труби, упаковки та інших змінних факторів – є певні базові критерії при підборі теплої водяної підлоги.
Будь-який поважаючий себе виробник( дрібний або великий) обов’язково сертифікує свою продукцію – це перший крок на шляху до довіри кінцевого покупця. Друге – якість сировини, з якого проводитися труба.
Крім того, що сировина буває, як і будь-який продукт якісний або неякісний. Так само сировина може бути первинним, вторинним або первинним з додаванням вторсировини.
Первинну сировину виготовлення гарантує довговічність кінцевого продукту. Деякі виробники для здешевлення вартості труби додають до складу труби втор – сировина і на перший погляд труба може мало чим відрізнятися.
Велика ймовірність того, що і виробник та інтернет – магазин, який продає таку трубу, знають, що вони продають. Тому перше, що можна зробити – це прямо і відкрито запитати у менеджера – «сировина для виготовлення даної труби первинне або з додавання вторинки». Якщо послідує відповідь без зволікань і коливань – найімовірніше так і є.
На око теж можна визначити по відтінку і внутрішньої структурі труби. Відкриємо Вам маленьку професійну таємницю технологів – труба, яка виробляється з первинної сировини має рівну і гладку однорідну поверхню, злегка глянцевим відтінком. Як правило, така труба для теплої підлоги еластична, добре гнеться і практично без запаху.
Труба яка проводиться за додавання «вторинки» – як правило, має матовий( більш бляклий) відтінок. Можливі шорсткості поверхні і неоднорідність товщини на зрізі.
Як правило, ця труба більш жорстка, гірше гнеться і часто має характерний неприємний запах. Рекомендації і позитивні відгуки про трубі – один із факторів при виборі. Наявність анти дифузійного шару( кисневого бар’єру), як додаткову перевагу будь труби.
Сподіваємося, що надана інформація за вибором водяної теплої підлоги допоможе Вам визначитися і зробити правильний вибір.
У чому ж переваги високого ККД електродних котлів.
Електричні котли: у чому родзинка.
Як правильно підібрати електродний котел.
Для чого потрібні фільтри для води.
Сб: 00 -.