Як забрати посилку з Китаю.

12-26-2018

Як забрати посилку з Китаю.

Посилки з китайської торгової площадки доставляються поштовими відділеннями по всьому світу. Посилка з Алиэкспресс приходить на поштове відділення, індекс якого вказано в адресі доставки. Після отримання посилки на пошті, одержувачу приходить повідомлення, з яким він повинен прийти на пошту, щоб забрати посилку. Система отримання замовлень через поштові відділення діє для всіх країн. В залежності від обраного методу доставки посилки з Алиэкспресс можуть доставлятися кур’єром просто додому. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доставка сборных грузов из китая.
Найчастіше, доставка посилок з Алиэкспресс здійснюється державними поштовими операторами, але все більше приватних компаній набувають тендери на надання даної послуги. Деякі поштові служби, беруть оплату за отримання посилок з Китаю, навіть, якщо це не передбачено загальною вартістю доставки. Приходить посилка з Алиэкспресс у непрозорому, щільному, білому або чорному пакеті, на який наклеєний адресу одержувача, його реквізити та номер телефону, а також завдано трек – номер посилки.
Дані реквізити використовуються співробітниками відділень пошти для відстеження відправлень та передачі інформації про посилці на сайт Алиэкспресс. Видаються посилки з Китаю на руки самому одержувачу при наданні документа, що підтверджує особу, або близьким родичам. В залежності від країни, процедура отримання посилок може відрізнятися. Після видачі посилки на руки, покупець повинен перейти на сайт Алиэкспресс і підтвердити отримання замовлення.