Заробіток в інтернеті по білоруськи

517

Житель села Дятлово, якийсь громадянин Н., вирішив підзаробити за допомогою інтернету. Познайомившись з однією дамою, яка за її словами проживає в Португалії, він почав з нею листуватися по e-mail. Дама запропонувала Н. попрацювати на деяку чеську фірму, з зарплатою 4000 євро в місяць. А на час випробувального терміну вона запропонувала провести кілька фінансових операцій.

Завдання було наступним: повідомити реквізити свого банківського рахунку, на який йому переведуть гроші, а він переведе їх на рахунок зазначений інтернет-знайомої. Він все зробив. Дуже скоро Н. подзвонили і підтвердили, що на його рахунок перераховано близько 35 млн. рублів. Цю суму необхідно було перевести на Україну в рахунок оплати якихось договорів, але відсотки, а це становило майже 2 млн. рублів, можна було взяти собі. Наш невдалий товариш із завданням впорався на відмінно. І за кілька хвилин розбагатів на 2 млн. рублів. Але радість була дуже недовгою, тому що через деякий час з білоруського банку зателефонували і повідомили, що на ім’я громадянина Н. отримано кредит у розмірі 35 млн. рублів, який він сам же і перевів на невідомий рахунок. А гроші, звісно, тепер доведеться повертати!

Н. зрозумів, що його обдурили і подав заяву в міліцію. Кримінальну справу порушено, шахраїв шукають, але чи знайдуть?

Я от не можу зрозуміти! Невже Н. не насторожила зарплата 4000 євро і фінансові махінації? Чому він не задав собі питання: за що йому залишили 2 млн. руб? Відразу ж було ясно, що це афера! Але немає ж товариш все одно вліз, а коли його кинули побіг у міліцію — Ось які вони погані, а я такий простак довірливий! Я вважаю, що заслужено.